8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Větřní doma porazilo Kamenný Újezd

15. J. Cifreund , 26. J. Cifreund , 38. P. Gutheis - 52. A. Černý , 79. R. Soukup (p.)
28

Větřní už poztrácelo dost bodů a další zaváhání nechtělo připustit. Soupeřem mu byl Kamenný Újezd, který bodů moc nemá. Před týdnem si však připsal skalp lídra z Netolic.

První poločas v režii domácích

Do zápasu vstoipilo domácí mužstvo aktivně a bylo po celý první poločas lepším týmem.V 15 minutě vystihl malou domů hostů Jakub Cifreund obešel hostujícího golmana a oteřel skóre 1:0. Domácí pokračovali v dobré hře a ve 26 minutě přišla odměna, Gutheis vystřelil hostující golman pouze vyrazil před sebe kde byl připraven opět Jakub Cifreund a zvýšil na 2:0. V této fázy byli hosté pod tlakem a domácí zvýšili svůj náskok ve 38 minutě kdy se prosadil Petr Gutheis 3:0. První poločas jasně ovládli domácí.

Kamenný Újezd zadělal na drama

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a domácí již nebyly tak konstruktivní, čehož využili hosté , dostali se do zápasu. Hned 52 minutě po rohu snížil Aleš Černý na 3:1. V79.minutě přišla i v domácí řadě chyba kdy malou domů vystihl hostující hráč a Dobrovodský fauloval.Pokutový kop proměnil Radek Soukup 3:2. Do konce zápasu se již nic nestalo a domácí udrželi svůj náskok. Větřínští mihli ještě skóre navýšit ale unik Cifreunda zneškodnil brankář hostů a i dvě střely Gutheis vyřešil.

SK Větřní
Vlastimil Sulzer (trenér): První poločas jsme ovládli , hráli jsme kombinačně a zaslouženě jsme vyhráli,druhý poločas jsme neodehráli dobře, soupeř hru vyrovnal a zápas zdramatizoval. Myslím,ale že body jsou pro nás oprávněné.Nejlepším hráčem Cifreund.