Dříteň doma vyhrála

27

Dříteň doma přivítala Boršovnad Vltavou a dal se očekávat vyrovnaný souboj. ten nabídl hezký fotbal, neproměněnou penlatu a šest branek

První poločas skončil remízou

Zápas začal hned pěkně od podlahy a po čtyřech minutách poslal domácí do vedení Tomáš Kovařík 1:0. Vedení, ale vydrželo domácím pouze dvě minuty, když vyrovnal Radek Řežáb 1:1. Hrál se neustále fotbal nahoru dolu a především domácí Martin Lébl se měl v brance co ohánět. Ale i on byl krátký na zakončení Jana Grubera 1:2. Za domácí do poločasu vyrovnal Miloš Pojer 2:2. Hezký první poločas nabídl čtyři branky.

Tomáš Kovařík poslal domácí do vedení

Ihned po příchodu z kabin dostal domácí do vedení Tomáš Kovařík 3:2. Boršov se snažil s utkáním něco udělat, ale v cestě mu stál dobře chytající Lébl. Vyrovnatz zápas mohl v 70. minutě Gruber, ale jeho penaltu Martin Lébl v domácí brance zneškodnil. Pak přišla pojistka v podobě branky Miloše Pojera 4:2. Domácí tým už zápas dovedl ke kýženému konci a za týden ho čeká zápas na hřišti Malše Roudné s domácí rezervou. Boršov nad Vltavou přivítá doma Chvalšiny.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Chtěli jsme vyhrát a bohudík se nám to podařilo, utkání bylo vyrovnané a Martin pochytal spoustu šancí, takže výhru nám vychytal on. Příští týden jedeme do Roudného tak snad body přivezeme i odsud.

Počet diváků: 70. Rozhodčí: BARVA Karel [7.0] - ŠKUTHAN Jaroslav, STACH Josef.