3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Boršov nad Vltavou zdolal rezervu Malše Roudné

21. F. Pokorný , 25. J. Gruber , 71. L. Komrska , 77. J. Gruber - 7. M. Vlk , 46. S. Kubeš
24

Boršov nad Vltavou čekal zápas s nepřijemnou běhavou rezervou Malše Roudné. Nakonec zkušenější domácí tým zápas zvládl a připsal si do tabulky tři body.

Martin Vlk v úvodu zaskočil domácí

Úvod zápasu patřil překvapivě hostím a Martin Vlk poslal svůj tým po sedmi minutách do vedení 0:1. Boršov nad Vltavou se z toho oklepal a domácí střelec Filip Pokorný vyrovnal 1:1. O pár minut později navíc Jan Gruber poslal domácí do vedení 2:1. Další branka už do konce poločasu nepadla a tak se šlo do kabin za vedneí domácích.

Hostující tým ještě Boršov nad Vltavou potrápil

Úvod druhého poločasu patřil opět hostů a ihned po příchodu z kabin vyrovnal Stanislav Kubeš 2:2. Domácí tým se pak snažil strhnout vedneí na svou stranu a to se mu povedlo až necelých dvacet minut před koncem. Lukáš Komrska rozjásal domácí fanoušky a poslal Boršov znovu do vedení 3:2. Další drama nedopustil Jan Gruber, který navýšil vedení na 4:2. Domácí tým tak dovedl zápas ke třem bodům a za týden jede do Netolic. Rezerva Malše Roudné čeká venku Větřní.