2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Dříteň se rozešla smírně se Zlatou Korunou

24

Dříteň přivítala v prvním kole Zlatou Korunu. Ta jistě bude chtít navázat na úspěšnou minulou sezonu. Domácím se vrátil do sestavy po jarní pauze zkušený útočník Jaroslav Klimeš. Naopak střelec Tomáš Smékal zamířil do Jankova.

První poločas branku nenabídl

První poločas začal opatrně a postupem času měl více ze hry domácí tým. Útočné akce domácích táhla většinou dvojice Moudrý a Vo Son.  Žádnou ze svých šancí, ale Dříteň nedotáhla v brankové vyustění a protože se neprosadila ani Zlatá Koruna, tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Jaroslav Klimeš poslal domácí do vedení, Dominik Fuciman těsně před koncem vyrovnal

Druhý poločas už měla více ze hry Zlatá Koruna, ale žádno svou šanci neproměnila a tak udeřil oan druhé straně. Zkušený Jaroslav Klimeš poslal domácí tým do vedení 1:0. Dříteň zodpovědně bránila, ale přesto se Zlaté Koruně podařilo vyrovnat. Dvě minuty před koncem se prosadil Dominik Fuciman 1:1. Zápas tak skončil spravedlivou remízou. Za týden přivítá Zlatá Koruna doma Chvalšiny. Dříteň jede do Dolního Dvořiště.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): První poločas jsme měli více ze hry, ale gól jsme dát nedokázali, po změně stran byla zase lepší Zlatka, ale gól se podařilo dát nám. V závěru jsme po naší chybě bohužel inkasovali, remíza je asi spravedlivá.