12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

Z Lišova odjížděla Olympie opět vítězně

45. V. Dobal , 63. L. Mravec , 82. L. Mravec
17

Ani Lišovu se nepodařilo přerušit Olympii sérii výher a ta si opět odvezla další tři body. Týnští hráči se po jedenáctém vítězství stále drží v čele tabulky a druhá Hluboká na ně ztrácí šest bodů.

První branka padla na konci poločasu

Hned od začátku utkání domácí bránili v bloku osmi hráčů a soupeřům se tak nedařilo prosadit. V průběhu zápasu měli hráči Olympie několik šancí, které však neproměnili. Prosadil se až Dobal na konci prvního poločasu ve 44. minutě, který tak otevřel skóre 0:1.

Olympie si pojistila vítězství ještě dvěma góly

Ve druhém poločasu opět bodovali hosté, když se v 63. minutě po centru Housky trefil Mravec a zvýšil skóre na 0:2. Tentýž hráč se pak v 82. minutě prosadil znovu po rohovém kopu Dobala. Lišov tak prohrál s Olympií 0:3. V dalším kole se hráči Lišova utkají s Hlubokou a Týn uvítá na svém hřišti Nemanice.

FK Olympie Týn nad Vltavou
Jiří Orlíček (trenér): Domácí od první minuty bránili v bloku osmi hráčů a v kombinaci s nerovným terénem jsme se nemohli gólově prosadit. Boček netrefil branku po dobré individuální akci, ale hlavně Dobal měl v prvním poločase několik šancí skórovat. Trefil obránce, zakončení nebylo dost prudké, břevno po standardní situaci. Smůlu protrhl ve 44 minutě - 0:1. Ve druhém poločase se dvakrát trefil Mravec. Jednou po centru Housky, podruhé po rohovém kopu Dobala. Domácí měli asi jedinou šanci v 87. minutě po rohu - hlavička šla vedle. Dobře zahráli oba střelci branek Dobal, Mravec.