7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

--

Ševětín poprvé bodoval

17

Ani v tomto utkání první část nepřinesla žádné branky, rozhodovalo se tedy až ve druhém poločase. Ševětín získal své první tři body.

První poločas bez šancí a bez branek

První poločas se odehrál od vápna k vápnu na úrovni okresního přeboru. Žádné mužstvo si nevytvořilo kloudnou šanci. Na konci první části se tak odcházelo do šaten za nerozhodného stavu 0:0.

Utkání se rozhodlo patnáct minut před koncem

Ve druhém poločase se hra hostí zlepšila, zatlačili domácí do defenzívy. Avšak v době největšího tlaku v 60. minutě po standardce otevřel skóre domácí Kamil Paur. Naštěstí vzápětí utekl po pravém křídle Mareš, přihrál Petrášovi pro kterého nebyl problém poslat míč do prázdné branky. Potom se hra zase svezla do úrovně okresního přeboru. V 75. minutě opět ze standardky Petr Novotný hlavičkou poslal nechytatelný míč z jedenácti metrů do šibenice a zvýšil skóre na 2:1. Ve zbývajícím čase, domácí už svůj šťastný výsledek uhájili a připsali si tak první tři body. V dalším kole Nová Včelnice přivítá na svém hřišti Chýnov a Ševětín se utká s Dačicemi.

TJ Nová Včelnice
Jan Pudil (trenér): Jestliže to takhle bude pokračovat s přístupem hráčů k zápasům, tak by se nám taky mohlo stát, že spadneme o třídu níž.