11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Vimperk zabral a situace Čtyráku začíná být vážná

79. M. Matušek - 50. O. Málek , 85. M. Šíp (p.)
18

Šumavan se probudil v nejvyšší čas a ukončil čekání na výhru. Čtyři Dvory naopak odmítly možnost přiblížit se středu tabulky a zůstávají u dna.

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér): Byl to těžký a velmi bojovný zápas, ve kterém jsme na konec po delší době vyhráli a získali tři body. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale ani jedna naše šance gólem neskončila. Druhý poločas začali lépe domácí, ale my jsme se ujali vedení po rychlé akci a chladnokrevném zakončení Ondry Málka. Domácí ještě více přidali a podařilo se jim po zmatku v našem vápně vyrovnat na 1-1. Tři body nám zajistil z penalty Martin Šíp. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Jakuba Vlka, který nás podržel při největších šancích soupeře a Michala Chvostu, který patřil mezi nejlepší hráče na hřišti.