--

--

Pardubice díky dvěma gólům Kováře otočily zápas v Liberci

13

Béčku Liberce nepomohly ani posily z áčka a ve druhém poločase ztratilo vedení a prohrálo s Pardubicemi. Oba góly vítězů vstřelil Daniel Kovář.

Podrobnosti připravujeme

FC Slovan Liberec B
Petr Papoušek - trenér: Hodnocení zůstává stejné jako po předchozích zápasech. I když nebyl náš výkon v prvním poločase optimální, vedli jsme 1:0 a měli jsme i další možnosti a šance, které jsme nedokázali proměnit. Ve druhém poločase šla naše hra bohužel níž. V našem vápně na nás stačí málo, soupeř se třikrát dostal dovnitř šestnáctky a dal dvě branky. Některé individuální výkony na třetí ligu nestačí.

FK Pardubice B
Kamil Řezníček - trenér: První poločas nebyl z naší strany úplně ideální, hráli jsme lehkovážně. Domácí hrozili ze standardních situací a v průběhu poločasu jednu z nich proměnili. Do druhé půle jsme udělali pár změn, a to i v rozestavení. Byli jsme aktivnější, měli více ze hry a zaslouženě vyrovnali. Potom po skvělé individuální akci Sokola vstřelil Kovář vítěznou branku. I přes optický tlak Liberce v závěru, kdy hru zjednodušil, jsme výhru uhájili. Myslím, že za druhý poločas jsme si tři body zasloužili.

O. Vliegen [-] - D. Gembický [-] , K. Yu [-] (81. M. Šíma [-] ) , M. Vrabec [-] , M. Beran [-] (81. Y. Kim [-] ) - M. Dvořák [-] - P. Baláž [-] , K. Michal [-] - M. Koscelník [-] (46. J. Šulc [-] ) , P. Musa [-] , A. Nešický [-]

Š. Hrnčíř [-] - J. Miker [-] , T. Kepl [-] (46. L. Zelenka [-] ) , P. Sokol [-] (90. O. Pavlas [-] ) , S. Lee [-] (62. T. Jiroutek [-] ) , L. Mužík [-] , D. Kovář [-] (87. A. Rambousek [-] ) , T. Lněnička [-] (46. J. Park [-] ) , F. Čihák [-] , J. Sláma [-] , L. Zukal [-]

ŽK: 57. J. Miker , 76. P. Sokol .
Hráči zápasu: D. Kovář .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pastyřík Vladimír - MUDRA Zdeněk, PÁLEK Ondřej.