--

--

Hostouň veze tři body z Příbrami, rozhodla vlastní branka

18

Fotbalisté Hostouně potvrdili zlepšenou výkonnost ve druhé polovině podzimu a dokázali zvítězit 1:0 na hřišti příbramského béčka.

Podrobnosti připravujeme

FK Příbram B
Petr Janota - trenér: V prvním poločase jsme si vytvořili tlak, měli jsme šance a nastřelili jsme tyčku. Hosté měli také jednu šanci, kterou jsme vyhlavičkovali z prázdné brány. Ve druhé půli už jsme takový tlak neměli, hostů se podařilo po standardní situaci šťastným gólem skórovat a potom jsme se tlačili za vyrovnáním. Vyústěním našeho tlaku byla další tyčka a dorážka vedle branky. Takže jsme bohužel prohráli.

Sokol Hostouň
Martin Čurda - trenér: První poločas kdyby skončil 4:4, tak by to bylo spravedlivé. Oba týmy měli spoustu šancí, domácí nastřelil tyčku. My jsme měli šance spíše ze vzduchu, oni ze střel. Ani jeden tým ale gól nedal. Ve druhém poločase už těch šancí bylo méně. Hrálo se od vápna k vápna, ale myslím, že jsme byli lepším týmem. Z dvou, tří náznaků šancí jsme dali jednu branku. Soupeř v závěru hrál všechno do našeho vápna, ale obránili jsme to.

M. Melichar [-] - A. Petrák [-] , J. Mezera [-] , E. Antwi [-] , V. Jelínek [-] - D. Kříž [-] , R. Květ [-] - P. Janota [-] (83. F. Belej [-] ) , P. Hájek [-] , M. Polák [-] (68. V. Ptáček [-] ) - D. Kilián [-]

P. Czehowsky [-] - I. Baratynskyy [-] (90. M. Vašák [-] ) , V. Laušman [-] (2. Š. Hájek [-] ) , M. Lohoyda [-] (68. V. Kolmistr [-] ) , D. Šustr [-] , T. Marek [-] , J. Kabele [-] , K. Charvát [-] (72. P. Hovorka [-] ) , R. Dosoudil [-] , P. Trapp [-] , M. Antl [-]

ŽK: 29. V. Jelínek , 55. D. Kilián , 79. V. Ptáček - 64. M. Antl , 88. J. Kabele .
Hráči zápasu: P. Trapp , J. Kabele , P. Czehowsky .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Langmajer Lukáš - MUDRA Zdeněk, VOLF Michal.