--

22

V duelu dvou mužstev ze spodní části tabulky si Karlovy Vary odvezly dva body z Hostouně.

Gól na každé straně

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a od začátku utkání se tlačili do zakončení. Jejich snaha vstřelit branku ale dlouho nepřinášela ovoce, protože přesné zakončení nadějně se rýsujících situací se ukázalo jako velký problém. Již v 18. minutě přišlo oslabení pro hostující tým, když musel střídat jejich nejlepší střelec Kuffour. Až ve 26. minutě domácí svou převahu zúročili ve vedoucí branku. Na centr Charváta si naběhl domácí forvard Štěpán Hájek a svým přesným zakončením otevřel skóre utkání. Hostující hráči dokázali z ojedinělé možnosti vyrovnat. Ve 36. minutě zahrával rohový kop Maňák, k hlavičce se dokázal dostat David Schettl, jehož zakončení gólman Dutka pouze ztlumil, vypadlo mu z rukavic a míč se dokutálel až za brankovou čáru, 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Domácí nemohoucnost v koncovce

Hráči Hostouně i nadále pokračovali ve své aktivitě, ale branku stále nebyli schopni vstřelit. Jejich pokusy byly nepřesné. Hosté spoléhali na rychlé brejky, ale i oni předvedli spoustu nepřesností, proto branka ve druhém poločase nepadla a penaltový rozstřel musel rozhodnout o majiteli druhého bodu.

Dosoudil nedal penaltu

Pokutové kopy zahajovali hosté a Procházka proměnil. To se nepovedlo domácímu Kabelemu a hosté byli ve výhodě. Tu však hned smazal svým neúspěchem Vokáč. Když poté Laušman proměnil, bylo srovnáno. Poté byli úspěšní jak Skala, tak Lohoyda. Ve čtvrté sérii proměnil hostující Kalina a kopat šel jeden ze zkušených domácích hráčů, Radek Dosoudil. Bývalý ligový hráč svou penaltu neproměnil. Protože poté Stockner nezaváhal, berou Karlovy Vary dva body.

Zdroj: Oficiální web Sokol Hostouň