28

Fotbalisté Karlových Varů nenavázali na povedené výkony z poslední doby a v utkání s Domažlicemi byli horším mužstvem. Domažlice si po zásluze odváží tři body.

Oba týmy se jednou prasadily

Do utkání vstoupili mnohem lépe hostující hráči. Zatlačili domácí mužstvo na jeho obrannou polovinu a vytvářeli šance. Do zaslouženého vedení se Domažlice dostaly již v 9. minutě, kdy se prosadil forvard Jiskry  František Dvořák, 0:1. Hosté po vstřelení branky pokračovali v ofenzivní hře, ale žádnou z několika příležitostí nedokázali využít k navýšení svého náskoku. Postupem času se hra začala vyrovnávat. Ve 24. minutě bylo srovnáno i skóre utkání. Po straně pláchnul domácí Alex Kuffour a prostřelil brankáře Domažlic Brycha, 1:1. Otočit stav utkání mohl opět Kuffour, který se znovu dokázal prchnout domažlické obraně, ale tentokrát nezakončil přesně. Jiné možnosti se diváci v první půli nedočkali, a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Skvělý nástup Domažlic

Stejně jako nástup do prvního poločasu, tak i do poločasu druhého vyšel lépe hostům. Již ve 49. minutě se trefil do sítě domácího brankáře Cháry Jakub Teršl, 1:2. Tentokrát Domažlice dokázaly svůj náskok i navýšit. Hned v 53. minutě potvrdil skvělý start hostů do druhého poločasu Václav Uzlík a poslal hosty do vedení o dvě branky, 1:3. V 69. minutě dokázal snížit nejaktivnější domácí hráč na hřišti Alex Kuffour na 2:3. Více toho už ale domácí nestihli. O vyrovnání se pokoušeli až do konce utkání, ale marně. Hosté si tak odvážejí cenné tři body.

FC Slavia Karlovy Vary
Robert Žák - trenér: Na začátku jsme dostali laciný gól po závaru ve vápně. Kuffour šel poté po straně dvakrát sám a bohužel proměnil jenom jednou. Poté to začalo být na hřišti divočejší a bohužel jsme dvakrát inkasovali. Potom jsme dali na 2:3. Do poslední minuty jsme se rvali o body, ale nepovedlo se nám vyrovnat.

TJ Jiskra Domažlice
Pavel Vaigl - trenér: Prvních dvacet minut jsme hráli velice dobře, dali jsme branku a měli jsme přidat druhou, soupeř srovnal na 1:1. Celý poločas jsme byli na míči lepší než soupeř. Do druhé půle jsme vstoupili dobře, dali jsme dva rychlé góly a vedli jsme 3:1. Měli jsme ten zápas dohrát lépe než jsme ho dohráli. Po chybě jsme dostali branku na 2:3. Oba inkasované góly byly po chybách, první Brabec a druhou Kadar. Ty individuální chyby nás nyní trochu sráží, naštěstí jsme dali tři branky a vyhráli jsme.

Počet diváků: 180. Rozhodčí: Janoch Marek - GRIMM Tomáš, KOŽÁR Ondřej.