--

--

--

32

Zkušený jihočeský celek přivítal v rámci dalšího soutěžního kola na své atypické půdě nováčka z Chebu. Hostující Hvězda se zde chtěla porvat o body, čemuž také odpovídal poločasový výsledek. Ve druhém poločase ale domácí přidali další gól, na který již soupeř nedokázal zareagovat, a tak body zůstaly na domácí půdě.

Druhé vyrovnání se nekonalo

Domácí nastoupili v roli favorita, kterou již v 8. minutě potvrdil Janda. Exslávista vnikl do vápna a střelou na vzdálenější tyč poslal svůj celek do vedení - 1:0. Do kabiny ale bylo vyrovnáno, když se ze střední vzdálenosti opřel do míče Macháček a hrálo se od nuly - 1:1. Druhý poločas opět přinesl rychlou branku, když si na centr naskočil Zahrádka a vrátil vedení na domácí stranu. Sokol nedovolil soupeři podruhé srovnat, a tak se mohl radovat z vítězství - 2:1.