--

--

Katovice si odvezly šestku ze Soběslavi

30

Nováček soutěže zajížděl k zápasu do Soběslavi, kde ho nečekalo vůbec nic jednoduchého. První poločas ještě hosté ustáli, v tom druhém už byl na hřišti pouze jeden tým, a to ten domácí. Jihočeši zápas ovládli, s chutí si zastříleli a drží se tak nadále na vrcholku divizní tabulky.

FK Spartak Soběslav
Michal Lemberka, vedoucí týmu: Vyrovnaný zápas, který rozhodly zkušenosti a výsledek je až moc krutý pro hosty. Hned ve 2. minutě se Katovice ujaly vedení po samostatné akci výborně hrajícího Kaduly. Nás obdržený gól nepoložil a snažili jsme se rychle vyrovnat, když se to podařilo po Žaldově střele, kdy dořážel Bouchal. O dvě minuty později opět zakončoval Žalda a s tečí obránce skončil míč za Švehlou. Do poločasu se střídaly akce na obou stranách, ale gól nepadl. Druhý poločas začali opět aktivněji hosté, ale bez gólového vyjádření. Dle mého názoru byl rozhodující gól na 3:1, kdy se prosadil Varačka. Ten hosty zlomil a rychlé brejky do jejich obrany znamenaly ještě další tři góly.

M. Kuník [-] - J. Suchan [-] , V. Bouška [-] , J. Boháč [-] , V. Zeman [-] - F. Vaněk [-] (88. D. Suda [-] ) , V. Žalda [-] (78. M. Brabec [-] ) , M. Hromada [-] (84. L. Podráský [-] ) , P. Bouchal [-] - T. Mazouch [-] (86. D. Maršík [-] ) , M. Varačka [-] (66. M. Dvořák [-] )