--

--

Hořovicko doma těsně nestačilo na Přeštice

28

Mladý celek středočeského týmu přivítal na své půdě Přeštice, které byly mírným favoritem. První poločas ovládli hosté, když si vytvořili solidní dvougólový náskok. Ve druhé půli šli domácí za vyrovnáním, ale chyběl kýžený druhý gól.

FK ROBSTAV
Stanislav Purkart, trenér: Prvních deset minut byli domácí aktivnější, napadali nás a my jsme chybovali ve středu hřiště. Poté jsme zjednodušili hru a dohráli jsme slušný poločas, kdy jsme drželi více míč. Soupeř měl nebezpečné standardní situace, dvakrát dobře zasáhl Šampalík. Do druhé půle jsme vstoupili lépe my, kontrolovali jsme hru, ale šance měl soupeř. Závěr zápasu byl nervózní, Hořovicko snížilo a mohlo i srovnat, ale ustáli jsme to. Až na prvních deset minut jsme hráli dobře, škoda inkasované branky. Za stavu 1:2 jsme to měli zlomit a zápas by měl klidnější konec.

SK Hořovice
M. Koten [-] - J. Mach [-] , T. Březina [-] , V. Zítek [-] (84. T. Hegedüs [-] ) , J. Pyšek [-] , J. Smetana [-] (63. O. Bělohlávek [-] ) , T. Balvín [-] , J. Kuchař [-] , V. Mencl [-] , J. Machurka [-] , T. Hlídek [-] (72. D. Klimeš [-] )

FK ROBSTAV
M. Šampalík [-] - M. Suchý [-] , M. Růžička [-] , L. Mudra [-] (88. T. Kristl [-] ) , J. Duchek [-] , T. Skála [-] , S. Staněk [-] , M. Strejček [-] , J. Kulhánek [-] (79. T. Přibáň [-] ) , J. Petr [-] , T. Arzberger [-] (63. P. Šmídl [-] )

ŽK: 68. V. Zítek , 85. V. Mencl - 57. M. Strejček , 69. L. Mudra , 87. S. Staněk , 90. M. Šampalík .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Makovička Milan - VRCHOTA Jaroslav, DOUBRAVA Jakub.