--

--

--

25

Premiéru v divizi si Katovice odbyly na hřišti Mýta, kde je čekal taktéž nováček soutěže "áčkové" skupiny. Domácí Slavoj nevyužil na začátku hry svých šancí a jak to tak bývá, potvrdilo se nepsané fotbalové pravidlo nedáš, dostaneš. Hosté šli do dvoubrankového vedení, na které domácí odpověděli jen jednou brankou a to bylo málo...

Nedáš, dostaneš

Začátek utkání nabídl dva velké závary ve vápně hostí, které však Katovice přečkaly. Následovalo břevno Hajdouška, na které navázala 19. minuta a individuální průnik Kaduly, který ustál souboje s bránícími hráči, svůj postup od poloviny hřiště zakončil zasekávačkou a nechytatelnou střelou do šibenice - 0:1. Otava hrála ze zabezpečené defenzivy a na brejky, což domácímu Slavoji příliš nevonělo a do konce poločasu nenašel na soupeřův gól odpověď.

Boj do poslední minuty

Druhý poločas nabídl otevřenější hru domácích. Tohoto hosté využívali, chodili do brejků a Slavoj mohl děkovat především Vildovi, který měl svůj den a držel naděje svého celku nad vodou. I tak byl překonán podruhé, to když si jej položil Pavlovič a obloučkem navýšil vedení - 0:2. Mýto vykřesalo pár minut před koncem naději, když potrestalo špatný odkop soupeře. Míč skončil ve vápně u Zajíčka, který se nemýlil a pod vyběhnuvším brankářem poslal míč do sítě - 1:2. Nabídnutá standardka na konci zápasu brankou Slavoje neskončila, a tak body putovaly do Katovic.