Ždírec doma zdolal Velkou Bíteš

14

Velké Bíteši podzim nevyšel. V posledním kole padla ve Ždírci.

Domácí po půli vedli

Ráz utkání udala už šestá minuta. Odražený míč vrátil před bránu Bureš, kde byl Kolouch a prostřelil Pelána - 1:0. Zvýšit vedení domácích mohl Málek, ale selhal. Na druhé straně po pěkné akci hostí zazvonila tyč. Ve 32. minutě našel Bureš před bránou Pelikána a ten zvýšil vedení Ždírce - 2:0. Domácí tak šli do kabin s dvou gólovým náskokem.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce se parádním zákrokem blýskl domácí gólman Bartaloš. Další šanci měl domácí Málek, ale Pelánovi pomohla dobře postavená tyč. Domácí mohli přidat třetí branku z několika závarů, ale Pelán za svá záda třetí branku nepustil.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Jsme rádi, že jsme těžké utkání zvládli a podzim zakončili třemi body. Do zimní přípravy můžeme jít v klidu.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Na hráče jsem naštvaný, protože vůbec neplnili to, co měli. Vůbec neplnili taktické pokyny. Z podzimu jsem rozčarovaný, protože jsme chtěli být v jiných patrech tabulky.

D. Bartaloš [-] - P. Novotný [-] , J. Málek [-] , M. Koutný [-] , P. Pátek [-] (90. O. Slavík [-] ) , R. Kolouch [-] (80. M. Slavík [-] ) , L. Mrázek [-] (67. P. Klimeš [-] ) , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , V. Bureš [-] , D. Pelikán [-]

M. Pelán [-] - M. Knos [-] , M. Zúbek [-] (78. J. Jakeš [-] ) , T. Mrňa [-] , D. Bartoš [-] - A. Merdita [-] (62. F. Svoboda [-] ) , R. Whittingham [-] , P. Loup [-] , M. Špánek [-] , R. Novotný [-] - M. Mikeš [-]

ŽK: 23. P. Novotný - 12. M. Zúbek , 14. R. Whittingham , 41. A. Merdita , 51. D. Bartoš , 54. T. Mrňa .
Hráči zápasu: D. Bartaloš , R. Kolouch .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: KONTORŠIKOV Maxim - MANKOVECKÝ Tomáš, KRONDRÁF Jan.