V Tasovicích nerozhodně

15

Bystřičtí vezou z Tasovic cenný bod.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Domácí celek na hosty vlétl, ale hosté úvodní nápor přežili a postupem času se hra začala vyrovnávat. Oboum týmům chyběl větší klid ve finální fázi, a tak vše končilo pouze u náznaků šancí. Ve 43. minutě se Prášil odhodlal ke střele z hranice velkého vápna a na jeho ránu domácí brankář Mrázek nedosáhl - 0:1. Do kabin tak odcházeli v lepší náladě hosté.

Po přestávce branka nepadla

Hosté měli po přestávce několik solidních příležitostí vstřelit druhou branku a nakročit ke třem bodům. Tyto příležitosti však přišly vniveč. Naopak v 75. minutě dostali domácí možnost zahrávat rohový kop, na míč si naskočil Cihlář a rozvlnil síť za Petrem - 1:1. Vítěznou branku měl na kopačce hostující rychlík Adamec, ale domácí brankář Mrázek parádním zákrokem uchránil domácím alespoň bod.

Bystřice v dalším kole hostí Lanžhot. Tasovice hrají v Havlíčkově Brodě.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Doma nám to moc nejde. Soupeři hrají tvrdě a urputně brání. Nedokážeme se popasovat s rolí favorita a chybí nám větší kvalita v koncovce.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Oldřich Veselý (trenér): Domácí na nás vlétli, ale pak jsme hru srovnali a chvílemi jsme byli i lepším týmem. Bod z venku bereme. Byl to náš nejlepší podzimní výkon.

J. Mrázek [-] - R. Švarc [-] , J. Landšperský [-] (57. M. Rygl [-] ) , R. Lapeš [-] , J. Pazdera [-] , M. Paul [-] , J. Švejkar [-] , P. Horáček [-] , P. Lapeš [-] , T. Cihlář [-] , L. Hrazdílek [-]

M. Petr [-] - V. Sedláček [-] , P. Sodomka [-] , T. Padrtka [-] , R. Sklenář [-] , M. Svoboda [-] , M. Šponar [-] (66. M. Straka [-] ) , M. Prášil [-] , T. Vařejka [-] , D. Čech [-] , F. Adamec [-] (90. D. Buršík [-] )

ŽK: 90. P. Sodomka .
Hráči zápasu: P. Lapeš - M. Svoboda .
Počet diváků: 225. Rozhodčí: GASNÁREK Michal - NOVÁK Radek, MIKULÁŠEK Adam.