Humpolec udolal Ždírec

15

Domácí berou tři body, když zvládli zápas se Ždírcem.

Domácí po půli vedli

Domácí potřebovali body jako sůl a vsadili na bojovnost. Humpolec byl v prvním poločase mírně lepším celkem a šel i do vedení. V 10. minutě si našel centr z pravé strany na zadní tyči Šerý a poslal jej za Bartaloše - 1:0. Ve 30. minutě mohl domácí celek uklidnit po nahrávce Kopice Svoboda, ale nastřelil dobře postaveného gólmana hostí. Ždírečtí se v prvním poločase k vážnějšímu ohrožení domácí brány prakticky nedostali.

Domácí si vedení pohlídali

V 70. minutě byli blízko vyrovnávací brance hosté, ale střelu Pavla Novotného zastavilo břevno domácí branky. O pět minut později našel Ujčík po chybné rozehrávce hostů Šerého a ten krásnou ránou na zadní tyč vstřelil druhou branku v zápase - 2:0. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Humpolec jede v dalším kole do Břeclavi. Ždírečtí zakončí podzim doma s Velkou Bíteší.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Jsem rád, že jsme doma konečně vyhráli. Především jsme to ubojovali. Po pauze jsme chtěli hrát bez chyby a počkali jsme si na druhý gól, který nás uklidnil.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Zápas měl úroveň spodku krajského přeboru. V Humpolci nám to nejde.

T. Kříž [-] - M. Pecha [-] , L. Havel [-] (80. J. Skryja [-] ) , D. Alt [-] , T. Kopic [-] , O. Tomovič [-] , J. Pikl [-] (58. I. Ujčík [-] ) , O. Svoboda [-] (86. P. Štěpán [-] ) , R. Dalík [-] (67. M. Havel [-] ) , D. Šerý [-] , J. Pešek [-]

D. Bartaloš [-] - P. Novotný [-] , M. Vopršal [-] , P. Pátek [-] , J. Zahradník [-] (56. R. Kolouch [-] ) , J. Novotný [-] , O. Slavík [-] (79. M. Slavík [-] ) , V. Bureš [-] , M. Koutný [-] (69. K. Štukhejl [-] ) , P. Jeníček [-] , D. Pelikán [-]

ŽK: 8. T. Kopic , 73. M. Havel , 78. L. Havel , 87. I. Ujčík , 89. T. Kříž - 55. M. Koutný , 63. P. Pátek , 86. P. Novotný , 86. R. Kolouch , 87. J. Novotný .
Hráči zápasu: D. Šerý , O. Tomovič .
Počet diváků: 280. Rozhodčí: FABEŠ Roman - MARINČ Lukáš, MALIMÁNEK Marek.