45. P. Lapeš , 63. R. Švarc - 42. M. Vopršal (p.) , 90. D. Pelikán
16

Domácí vedli, ale v poslední minutě o výhru přišly.

Po půli nerozhodně

První příležitost měli hosté, ale Mrázka vychytal brankář Tasovic Mrázek. Největší šanci domácích měl Paul, ale svůj brejk v branku nepřetavil. Ve 42. minutě byl faulován Pavel Novotný a Vopršal si s pokutovým kopem poradil na jedničku - 0:1. Domácí ještě do přestávky srovnali, když si našel centr Lapeš a hlavičkou překonal Bartaloše - 1:1.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Ve druhém poločase se hrál atraktivní fotbal se šancemi na obou stranách. V 63. minutě se z branky radovali domácí, když se po standardní situaci trefil Švarc - 2:1. Hosté začali hrát na velké riziko a tento krok se jim nakonec v nastaveném čase vyplatil. Burešův centr poslal do sítě Pelikán a hosté slavili bod - 2:2.

Tasovice čeká zápas v Břeclavi. Ždírec hostí v dalším kole Lanžhot.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Dnes se nám zápas nevydařil ani herně ani výsledkově. Chyběl nám větší klid na míči a lepší pohyb. Málo jsme kombinovali a spoustu akcí jsme řešili nakopávanými míči, které nenacházely adresáta.Zbytečně jsme ztratili výhru v nastaveném čase.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Remíza je zasloužená. Byli jsme lepší v kombinaci a ve středu hřiště. Domácí hrozili jednoduchou přímočarou hrou. Utkání se divákům muselo líbit.

J. Mrázek [-] - T. Cihlář [-] , R. Švarc [-] , J. Pazdera [-] , D. Odehnal [-] , M. Paul [-] (89. K. Kučera [-] ) , J. Švejkar [-] (81. R. Lapeš [-] ) , P. Horáček [-] (86. J. Landšperský [-] ) , P. Lapeš [-] , M. Rygl [-] , L. Hrazdílek [-]

D. Bartaloš [-] - V. Bureš [-] , M. Koutný [-] , P. Novotný [-] , D. Pelikán [-] , M. Vopršal [-] , R. Kolouch [-] (69. P. Jeníček [-] ) , L. Mrázek [-] (88. P. Klimeš [-] ) , J. Novotný [-] (86. L. Dočekal [-] ) , J. Fikar [-] , J. Málek [-] (69. P. Pátek [-] )

ŽK: 48. L. Hrazdílek , 61. M. Rygl , 69. J. Švejkar - 45. D. Pelikán , 62. J. Fikar , 76. J. Novotný , 86. L. Mrázek .
Počet diváků: 240. Rozhodčí: Mach Karel - HOVORKA Miroslav, MAYER Petr.