31. M. Kriston - 18. O. Pachlopník , 53. M. Sedlák , 87. M. Kroutil (p.)
15

Domácí hráli po půli s favoritem nerozhodně, ale Zbrojovka po pauze rozhodla.

Po půli nerozhodně

Hosté, kteří šli do utkání jako jasný favorit, otevřeli skóre v 18. minutě, kdy Kroutil našel Ondřej Pachlopníka a ten překonal Fibingra - 1:0. Domácí přežili několik šancí hostů a po půlhodině hry dokázal srovnat Kriston - 1:1. Pro Brňany se jednalo o první inkasovaný gól po 321 minutách hry. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu a domácí věřili, že jej ve druhém poločase udrží co nejdéle.

Hosté po přestávce rozhodli

Do druhého dějství vyslal Dostálek čerstvé síly, který využil hned tři střídání, a to se mu vyplatilo. Po osmi minutách hry vrátil Brnu vedení svým devátým letošním gólem po další Kroutilově příhře Martin Sedlák - 1:2. V 87. minutě domácí faulovali ve vlastním vápně, k penaltě si stoupnul Kroutil a proměnil ji - 1:3. Hosté tak zvládli i pátý venkovní zápas a na hřištích soupěřů ještě neztratili ani bod.

Brněnská Zbrojovka hostí v dalším kole Bystřici. Břeclav čeká zápas ve Staré Říši.

MSK Břeclav
Petr Vybíral (trenér): Vzhledem k tomu, v jaké jsme situaci, jsme s výkonem spokojeni. Vždy se nám někdo zraní, tentokrát jsme přišli o Hlocha. Musíme přežít podzim a v zimě se připravit na jaro.

FC Zbrojovka Brno B
Richard Dostálek (trenér): Měli jsme jasnou územní převahu a spoustu šancí, které jsme spolehlivě zahazovali. Nakonec jsme skórovali aspoň třikrát.

MSK Břeclav
D. Fibingr [-] - Š. Slaný [-] , L. Ianosteac [-] , J. Zonyga [-] (84. R. Diviš [-] ) , T. Trčka [-] , J. Fiala [-] , M. Kriston [-] , M. Wallisch [-] , J. Pavlík [-] (63. M. Hakala [-] ) , T. Horčička [-] , J. Hloch [-] (77. M. Borovský [-] )

R. Trbušek [-] - P. Gerneš [-] , M. Pyš [-] , D. Blažík [-] , T. Dobrovodský [-] (89. M. Papež [-] ) , O. Pachlopník [-] (46. O. Doubravský [-] ) , D. Slunský [-] (46. M. Sedlák [-] ) , D. Jurásek [-] , M. Kroutil [-] (87. T. Chyla [-] ) , D. Jambor [-] (46. F. Holman [-] ) , M. Mach [-]

ŽK: 34. M. Wallisch , 44. Š. Slaný , 57. L. Ianosteac , 86. D. Fibingr , 90. M. Kriston - 83. M. Mach .
Hráči zápasu: M. Sedlák , M. Kroutil .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - HOVORKA Miroslav, VOLEK Stanislav.