--

15

Domácí nasázeli během první půle tři branky a po přestávce své vedení udrželi.

Domácí po půli vedli

Hosté nastoupili v kombinované sestavě a znát byla především absence kanonýra Darkeha. Domácí o osudu zápasu rozhodli hned v úvodu zápasu.

Bystřice na svého soupeře vlétla a svůj tlak korunovala v 10. minutě zápasu. Adamec na pravé straně dostal čas k centru, na nějž si naskočil Radek Sklenář a jeho hlavičku gólman Kubát vytáhl jen k Mazlovi, který míč doklepl do odkryté branky - 1:0. O sedm minut později poslal střílený centr z levé strany Sklenář a Prášil jej šikovně dostal do sítě - 2:0. Hned na to domácí ostrostřelec pro zranění střídal a nahradil jej Čech. Ve 35. minutě se míč po rohovém kopu odrazil k Adamcovi a ten jej z dálky nechytatelně poslal do sítě - 3:0. Tímto výsledekem také skončil první poločas.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí se ve druhé půli zaměřili na to, aby neinkasovali a jelikož hostům chyběla kvalita v útočné fázi, tak už další branka nepadla. Oba týmy pouze jednou rozezvučely konstrukci branky.

Bystřice čeká v dalším kole zápas na hřišti brněnské Zbrojovky. Havlíčkův Brod hraje doma se Žďárem.