Ve Ždírci slaví domácí

14

Ždírecký Tatran si užil pohodový zápas. Břeclavská krize pokračuje.

Domácí po poločase vedli

Domácí uklidnila rychlá branka, která padla už ve 12. minutě. Vopršal získal balón na pravé straně hřiště a přesným pasem našel nekrytého Pátka, který poslal domácí do vedení - 1:0. Ve 28. minutě si našel odražený míč Jan Novotný a parádní ránou překonal Ševelu - 2:0. Třetí branku přidali domácí v samotném závěru prvního poločasu. Ve 44. minutě kopali domácí rohový kop a míč si našel na zadní tyči nekrytý Vopršal - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas už se zápas jen dohrával a byl plný nepřesností na obou stranách. Domácí v závěru ještě přidali jednu branku, když v 88. minutě Zahradník našel Koloucha a ten si v zakončení věděl rady - 4:0.

Ždírec jede v dalším kole do Bystřice. Břeclav hostí Žďár.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): V první půli jsme hráli velmi dobře. Ta druhá už byla jen slabým odvarem. Vstup do soutěže mohu hodnotit pozitivně.

D. Bartaloš [-] - P. Novotný [-] (79. M. Slavík [-] ) , M. Vopršal [-] (79. M. Koutný [-] ) , P. Pátek [-] (70. R. Kolouch [-] ) , P. Klimeš [-] (73. J. Zahradník [-] ) , J. Novotný [-] (70. O. Slavík [-] ) , J. Fikar [-] , V. Bureš [-] , L. Dočekal [-] , P. Jeníček [-] , D. Pelikán [-]