--

Dohrávané brněnské derby pro Zbrojovku!

2. F. Matula , 23. M. Kroutil (p.) , 68. F. Matula , 74. F. Holman
15

Středeční dohrávka jasně vyzněla pro rezervu Zbrojovky, která na hřišti Startu vstřelila čtyři branky.

Hosté po poločase vedli

Hosté do zápasu vlétli jako velká voda a skóre se měnilo hned v první minutě. Po rohovém kopu se trefil Fabián Matula, který doklepl do sítě míč prodloužený na přední tyči a hosté vedli - 0:1. Ve 23. minutě dostali hosté možnost zahrávat pokutový kop, když Svoboda stáhl Pachlopníka. K penaltě se postavil Kroutil a rozvlnil síť za Matiáškem - 0:2. Hosté byli i nadále lepším celkem, ale do poločasové přestávky další branku nepřidali.

Hosté si vedení pohlídali

Po změně stran se utkání dohrávalo a čtyři stovky fanoušků viděli ještě dvě branky v síti domácích. Obě padly v rozmezí šesti minut. V 68. minutě potrestal nedůraz domácí obrany svojí druhou brankou v zápase Matula - 0:3. V 74. minutě se po pohledné kombinaci trefil Holman, který se objevil zcela sám před Matiáškem - 0:4. Tímto výsledkem také utkání skončilo.