Polná doma schytala debakl

14

Polné první tři kola nevyšla. Tentokrát inkasovala pět branek od Ždírce.

Hosté po půli vedli

Směr utkání v Polné udala 13. minuta. Domácí propadli na svém pravém kraji a rychlou akci hostí zakončil pop řesné přihrávce do odkryté branky Pavel Pátek - 0:1. Vedení hostů mohl navýšit Vorpšal, ale Šimek jeho pokus mířící do branky zpacifikoval. Právě Šimek mohl srovnat, ale v dobré pozici bylo jeho zakončení zblokováno. Šanci měl i Bajer, ale ani on si na Bartaloše nepřišel, a tak padla branka na druhé straně. V závěru prvního dějství se k přímému volnému kopu postavil Málek a jeho centr poslal z malého vápna do branky trestuhodně nekrytý Mrázek - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Veškeré naděje domácích ukončil po sedmi minutách druhé půle Fikar, který si našelodražený míč a přízemní pumelicí zaskočil Konráda - 0:3. Po hodině hry pak zvýšil vedení hostů Novotný, jehož střelu po rychlém kontru tečoval mimo Konrádův dosah Sobotka - 0:4. O šest minut později napřáhl ke střele z velké dálky střídající Ondřej Slavík a parádní ránou po dvou minutách na hřišti zvýšil - 0:5. Poté už se utkání v poklidu dohrávalo.

Polná jede v dalším kole do Břeclavi. Ždírec hostí Žďár.

GÓLOVÁ SLAVÍKOVA PARÁDA

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Hosté nás předčili úplně ve všem. Měli větší chuť, pohyb i bojovnost. Nesmíme jít do zápasu s tím, že se jdeme zúčastnit.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Nebylo to tak jednoznačné, jak napovídá výsledek. Body z venku se každopádně počítají.

L. Konrád [-] - J. Klíma [-] , D. Voráč [-] , M. Šerý [-] , J. Bajer [-] (63. V. Haala [-] ) , J. Urbánek [-] , T. Vrba [-] , M. Pecina [-] , J. Holub [-] (72. P. Trombelli [-] ) , F. Sobotka [-] , M. Šimek [-] (46. Š. Rod [-] )

D. Bartaloš [-] - P. Novotný [-] , J. Málek [-] , M. Vopršal [-] , P. Pátek [-] (80. L. Dočekal [-] ) , P. Klimeš [-] (84. M. Bílek [-] ) , L. Mrázek [-] (65. O. Slavík [-] ) , J. Novotný [-] (72. R. Kolouch [-] ) , J. Fikar [-] , P. Jeníček [-] , D. Pelikán [-]

ŽK: 20. J. Holub , 35. J. Bajer , 45. J. Urbánek , 56. M. Šerý - 72. R. Kolouch , 85. P. Novotný .
Hráči zápasu: D. Bartaloš .
Počet diváků: 165. Rozhodčí: Polák Jiří - NEJEZCHLEB Miroslav, MACHOREK Jakub.