Zbrojovka veze tři body

14

Humpolec nepotvrdil body z venku a doma padl s rezervou Zbrojovky.

V prvním poločase bez branek

V prvním poločase přes tři stovky diváků branku neviděly. Hosté však byli lepším a aktivnějším celkem. Jedinou střelu na branku hostí vyprodukoval Pešek, ale Trbušek byl pozorný. V prvním poločase tak branka nepadla a oba celky odcházely do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Po přestávce už hosté svoji herní převahu vyjádřili i gólově. Hned po dvou minutách hry Sedlák parádně vysunul Slunského a ten si tváří v tvář věděl s Křížem rady - 0:1. Po hodině hry si druhou přihrávku připsal Sedlák, když tentokrát z jeho práce těžil Kroutil - 0:2. Hosté byli i nadále lepším celkem a domácí horko těžko bránili svoji branku. Poslední branka padla v 68. minutě. To se podruhé v zápase trefil Slunský, kterého našel nekrytého Doubravský - 0:3. I domácí měli své šance, ale chyběl jim klid v koncovce. Největší šanci Humpolce spálil Tomovič.

Humpolec čeká zápas ve Staré Říši. Zbrojovka hostí o příštím víkendu Velkou Bíteš.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): První poločas jsme vcelku zvládli. Po přestávce jsme chybovali a soupeř nás potrestal. Hosté byli kvalitnější a vyhráli zaslouženě.

T. Kříž [-] - T. Vrátný [-] (46. R. Nermut [-] ) , I. Ujčík [-] (55. J. Pikl [-] ) , J. Pešek [-] (78. R. Prchal [-] ) , D. Alt [-] , T. Kopic [-] , J. Málek [-] , O. Tomovič [-] (81. M. Podoba [-] ) , O. Svoboda [-] , D. Šerý [-] , L. Havel [-] (63. J. Skryja [-] )