19. P. Svoboda , 44. D. Cupák , 83. P. Mach , 90. P. Svoboda
14

Brněnský start vstřelil v každém poločase dvě branky a veze z Polné tři body.

Hosté po poločase vedli

Domácí mohli jít brzy do vedení, ale Rod Bajerovu přihrávku v branku nepřetavil. V 19. minutě dostal prosotor k centru Švancara, našel Svobodu a hosté vedli - 0:1. Domácí se snažili srovnat, ale těsně před přestávkou dostali druhou branku. Po rohovém kopu si našel míč Cupák a rozvlnil síť za Konrádem - 0:2. Do kabin tak odcházeli v lepší náladě hosté, kteří zaslouženě vedli o dvě branky.

Hosté si vedení pohlídali

Hned po přestávce mohli hosté zvýšit, když zahrávali pokutový kop, ale ten Konrád Cupákovi chytil. Kdo čekal, že tento moment domácí nakopne, tak musel být zklamán. Hosté si vedení hlídali a v závěru ještě dvakrát udeřili. V 83. minutě byl u odraženého míče nejdříve Mach - 0:3. V samotném závěru se podruhé v zápase trefil Svoboda - 0:4.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Začátek nebyl šancí, ale soupeř dal na rozdíl od nás góly. Soupeř si vedení zkušeně pohlídal a my jsme prakticky neohrozili jejich branku. Takhle se o záchranu nehraje.

TJ Start Brno
Libor Danihelka (trenér): Do zápasu jsme vstoupili s podobnou taktikou jako na zápasy v Bíteši a Žďáru. Ve všech řadách jsme předvedli dobrý výkon a soupeře k ničemu nepustili. Vytvořili jsme si, hlavně v prvním poločase, spoustu dalších pološancí, které jsme neproměnili. Závěr podzimu se nám povedl.

L. Konrád [-] - Š. Rod [-] (73. Z. Smutný [-] ) , J. Klíma [-] , D. Voráč [-] , J. Bajer [-] (80. P. Trombelli [-] ) , J. Urbánek [-] , T. Vrba [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] (36. M. Šerý [-] ) , F. Sobotka [-] , M. Šimek [-]

J. Šurkala [-] - D. Lang [-] , P. Svoboda [-] , T. Feik [-] , D. Cupák [-] (73. M. Krištof [-] ) - V. Ryšavý [-] (74. P. Mach [-] ) , R. Záruba [-] , L. Matyska [-] - R. Chyla [-] (87. M. Pařízek [-] ) , P. Musil [-] (86. O. Pelc [-] ) , P. Švancara [-] (80. T. Mica [-] )

ŽK: 15. D. Voráč , 36. M. Pecina , 39. J. Urbánek , 70. J. Bajer , 84. M. Šerý - 79. P. Švancara .
Počet diváků: 184. Rozhodčí: ŽUROVEC David - KRUPA Jan, HUDEC Martin.