--

Tasovice vezou po přestřelce tři body

6. R. Darkeh , 25. R. Darkeh (p.) , 62. J. Henek - 10. P. Lapeš , 15. M. Rygl , 33. P. Lapeš , 42. M. Paul , 87. M. Paul
13

Diváci se v Havlíčkově Brodě nenudili, ale domácím tři branky na body nestačily.

Hosté po poločase vedli

Domácí otevřeli skóre už po šesti minutách, kdy své sólo poholdně proměnil kanonýr Darkeh - 1:0. Domácí měli i další šance, ale neproměnili je a za chvíli bylo srovnáno. V 10. minutě potrestal chybu omácícho stopera Pavel Lapeš - 1:1. Za dalších pět minut už hosté vedli, když po rohovém kopu skóroval Rygl - 1:2. Za dalších deset minut bylo srovnáno. Darkeh vybojoval pokutový kop a sám jej i proměnil - 2:2. Ve 33. minutě však domácí znovu chybovali a Pavel Lapeš poslal hosty do vedení - 2:3. A to nebylo vše. Hosté ještě před přestávkou přidali díky Paulovi další branku - 2:4.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí hráli ve druhém poločase velmi dobře a po hodině hry díky Henkovi snížili - 3:4. Blízko hattricku byl Darkeh, ale nastřelil jen tyč. V závěru hosté využili otevřené pbrany domácích a díky Paulovi vstřelili pátý gól - 3:5.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Předvedli jsme nejlepší výkon v sezóně, ale nemáme ani bod. Znovu nás srazily trestuhodné individuální chyby, kterými jsme soupeře posadili na koně. Kluky musím pochválit.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Jsem rád, že jsme nepřetrhli šňůru bez porážky, která trvá již jedenáct kol a vyhráli jsme další utkání na půdě soupeře. Bylo to takové divoké utkání, ale vyhráli jsme zaslouženě.

J. Kubát [-] - J. Pabousek [-] , O. Štědrý [-] , -. Kouya [-] , L. Peřina [-] , M. Němec [-] , R. Darkeh [-] , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , J. Henek [-] , A. Polívka [-] (87. P. Karlík [-] )

J. Mrázek [-] - R. Švarc [-] , R. Lapeš [-] (90. J. Furik [-] ) , J. Pazdera [-] , M. Paul [-] (89. V. Fajkus [-] ) , J. Švejkar [-] (59. J. Landšperský [-] ) , P. Horáček [-] , P. Lapeš [-] , M. Rygl [-] , T. Cihlář [-] , L. Hrazdílek [-]

ŽK: 30. J. Kubát - 65. R. Lapeš , 67. T. Cihlář .
Hráči zápasu: J. Pazdera , M. Paul .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Vlk Ondřej - ŠIMONÍK David, FABEŠ Roman.