15. M. Kriston - 38. R. Nermut , 45. D. Šerý (p.)
13

Břeclav nevyhrála ani ve třináctém utkání a zůstala na dně tabulky.

Hosté po poločase vedli

Úvod utkání patřil domácím, kteří na svého soupeře vlétli. Svůj tlak navíc korunovali i brankou, když v 15. minutě potrestal chybu hostů Kriston - 1:0. Hosty branka probrala a duel se vyroval. Hosté navíc dokonce ještě do přestávky skóre otočili. Ve 38. minutě si naskočil na rohový kop Nermut a nedal Fibingrovi šanci - 1:1. Těsně před koncem poločasu byl ve vápně faulován Svoboda, k penaltě se postavil Šerý a poslal hosty do vedení - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí se po přestávce hnali alespoň za bodem, když hrozili hlavně po standardních situacích. Hosté však v obraně pracovali precizně a neinkasovali. Navíc mohli své vedení pojistit, ale Svoboda své sólo brankou nezakončil. Velkou šanci měl i Ujčík, ale ani on branku nedal. Hosté tak slavili těsnou výhru a důležité tři body.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Soupeř začal lépe, ale po vyrovnání jsme se srovnali a zvedli jsme se. Po přestávce jsme naštěstí ustáli velké množství standardek. Škoda, že jsme se neuklidnili třetí brankou. Byl to můj poslední zápas. Shodli jsme se, že tým potřebuje nový impuls.