Polná konečně vyhrála

16

Urbánkova branka z nastaveného času zajistila domácím tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí do utkání vstoupili na jedničku. V 6. minutě zahrával přímý volný kop Urbánek, našel hlavu Smutného a ten míč hlavou prodloužil na zadní tyč - 1:0. Poté se především bojovalo ve středu pole. Domácí přece jenom mohli před přestávkou svůj náskok zvýšit, ale Urbánek ve velké šanci jen rozezvučel tyč za Křížem. Domácí tak šli do kabin s těsným náskokem.

Domácí v závěru rozhodli

Úvod druhého dějství naopak vyšel lépe hostujícímu celku. Ve 48. minutě hosté zahráli rohový kop, míč si našel Pešek a hlavou jej dostal do sítě - 1:1. Poté se hra otevřela a oba celky mohly jít do vedení. V samotném závěru Konrád vytěsnil Šerého přímý volný kop na rohový kop, který domácí s vypětím všech sil odvrátili a vydali se na poslední zteč hostující brány. Pecina se odhodlal ke střele, tu si zpracoval na malém vápně Urbánek a rozhodl - 2:1.

Polná jede v dalším kole do Velké Bíteše. Humpolec hraje doma se Ždírcem.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli šťastnější. Klukům musím poděkovat za poctivý výkon a jejich parádní nasazení.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Každý zápas děláme individuální chyby. Pešek nemůže vyrobit v závěru takovou minelu. Proti takovému soupeři musíme být mnohem aktivnější.

L. Konrád [-] - J. Klíma [-] , M. Šerý [-] (65. Š. Rod [-] ) , Z. Smutný [-] (65. D. Voráč [-] ) , J. Bajer [-] (90. T. Vrba [-] ) , J. Urbánek [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] , J. Holub [-] , F. Sobotka [-] , M. Šimek [-]

T. Kříž [-] - M. Pecha [-] , I. Ujčík [-] (46. D. Šerý [-] ) , J. Pešek [-] , D. Alt [-] , J. Málek [-] , O. Tomovič [-] , J. Pikl [-] (85. R. Nermut [-] ) , O. Svoboda [-] , R. Dalík [-] (79. L. Havel [-] ) , T. Kopic [-]

ŽK: 22. J. Bajer , 31. J. Klíma , 33. Z. Smutný , 90. J. Urbánek , 90. M. Šimek - 36. D. Alt , 41. J. Pešek , 66. T. Kopic .
Hráči zápasu: L. Konrád , J. Urbánek .
Počet diváků: 145. Rozhodčí: GALÁŘ Jakub - MAYER Petr, HOVORKA Miroslav.