22. P. Lapeš , 41. M. Paul , 57. T. Cihlář
15

Tasovice vezou z Břeclavi tři body.

Hosté po půli vedli

Domácí, kteří do zápasu nastupovali v roli outsidera, neodehráli špatný zápas, ale znovu je na kolena srazili vlastní naivní chyby. Ve 22. minutě získal míč po dlouhém nákopu Paul, našel Pavla lapeše na hranici velkého vápna a ten míč uklidil za Fibingra - 0:1. Klid na kopačky Tasovice přinesla 41. minuta, kdy nedůslednost v domácí obraně potrestal Miroslav Paul - 0:2. Domácí se v prvním dějství prakticky k ničemu nedostali, a tak do šatny odcházeli s dvou gólovým mankem.

Hosté si vedení pohlídali

Hosté po pauze umně drželi míč a nakonec vstřelili i třetí branku. V 57. minutě se trefil Tomáš Cihlář - 0:3. Od tohoto okamžiku se zápas spíše dohrával a na hřišti bylo zřejmé, komu se v probíhající sezóně daří a kdo se trápí.

Břeclav jede v dalším kole do Lanžhota. Tasovice hrají doma s Bystřicí.

MSK Břeclav
Petr Vybíral (trenér): Hráčům nemohu upřít snah nebo bojovnost. Vždy nás srazí naivní chyby, kterých se dopouštíme. Může nás těšit jen to, že je dole v tabulce utopených více mužstev a situace se dá přes zimu řešit.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Splnili jsme roli favorita a zaslouženě jsme vyhráli.Jen škoda,že jsme ve druhém poločase nevstřelili více branek,neboť šancí jsme si vytvořili dost.