10. J. Cejpek , 58. V. Švarc , 63. L. Hekerle , 83. O. Kvych
16

Domácí potvrdili roli favorita a berou tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí byli po celý zápas lepším mužstvem a otázkou tak bylo jen to, jak velký bude rozdíl ve skóre. V 10. minutě se pěkně uvolnil Kvych, našel Cejpka a ten míč prodloužil na zadní tyč - 1:0. Z dalších šancí domácí gól nedali. Nejblíže byl Severa, ale jen rozezvučel břevno hostující brány.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půle měla stejný průběh jako ta první, jen byli domácí produktivnější. V 58. minutě se pěkně trefil Švarc - 2:0. O pět minut později našel Vacek Hekerleho a ten z parádní pozice mířil přesně - 3:0. V 83. minutě se ještě trefil Kvych, který se radoval díky svému důrazu.

Stará Říše jede v dalším kole do Bystřice. Břeclav hraje doma s Tasovicemi.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Od první minuty jsme byli lepším týmem. Na hřišti byl vidět rozdíl v tabulkovém postavení. Hráli jsme bez třech hráčů základní sestavy, a tak si pohodové výhry cením.

M. Jícha [-] - P. Severa [-] , P. Tyshchuk [-] (46. M. Vacek [-] ) , M. Pokorný [-] , V. Švarc [-] , O. Kvych [-] , P. Šácha [-] , P. Heide [-] , J. Cejpek [-] (67. R. Cipruš [-] ) , L. Hekerle [-] , J. Chramosta [-] (67. M. Kříž [-] )