Tasovice vezou pohodovou výhru

15

Tasovice potvrdily dobrou formu a vezou tři body z Polné, která se od začátku sezony trápí.

Hosté po půli vedli

Domácím úvod vcelku vyšel, ale v 6. minutě přišla chyba a Paul ji neomylně potrestal, když parádně loboval domácího brankáře Konráda - 0:1. O tři minuty později domácí nepokryli Odehnala a ten po standardní situaci zvýšil - 0:2. Domácí byli jako opaření a nemohli se dostat do hry. Nakonec byli rádi, že přežili několik šancí hostů a šli do kabin jen s dvougólovým mankem.

Hosté si vedení pohlídali

Hned po dvou minutách druhé půle domácí nabídli Tasovicím brejk a ten přesně zakončil Hrazdílek - 0:3. Domácí se dočkali čestného úspěchu v 56. minutě, když se trefil Bajer - 1:3. Domácí se však nedechli jen na chvíli. Hned za dvě minuty totiž nepokryli Pavla Lapeše a ten se v takových situacích nemýlí - 1:4. Poté už se utkání jen dohrávalo, ale hosté ještě přece jenom jednou skórovali. V závěru se prosadil střídající Kučera - 1:5.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Dnes jsme si zahráli s chutí a stříleli jsme po pěkných akcích krásné branky.