Musilův hattrick zajistil Startu tři body

66. R. Darkeh - 24. P. Musil , 31. P. Musil , 38. P. Musil , 48. R. Chyla , 71. M. Krištof , 77. D. Cupák (p.)
15

Start se po domácím debaklu probral a veze tři body.

Hosté po půli vedli

V Havlíčkově Brodě byla po celý zápas k vidění jasná převaha hostů. Ti se v prvních třiceti minutách pouze zastřelovali, ale poté spustil kanonádu Petr Musil. Ve 24. minutě se hosté dostali do brejku a na jeho konci byl přesně střílející Musil - 0:1. Ve 31. minutě dostal prostor k centru Švancara, našel Musila a host vedli o dva góly - 0:2. A když se Musil trefil ještě v 38. minutě, tak zkompletoval hattrick - 0:3. Poté mohl snížit Derkah, ale své sólo neproměnil.

Hosté si vedení pohlídali

Ve 48. minutě se unovu trefili hosté, když Kubáta propálil Chyla - 0:4. V 66. minutě domácí alespoň snížili, když se i v tomto kole trefil Derkah - 1:4. Hosté však přidali další dvě branky. V 71. minutě vstřelil branku Krištof - 1:5. V 77. minutě potrestal faul ve vápně Cupák, který proměnil penaltu - 1:6.

Havlíčkův Brod jede v dalším kole do Jihlavy. Start hostí v brněnském derby Zbrojovku.

FC Slovan Havlíčkův Brod
FC Slovan Havlíčkův Brod (web): Kruté vystřízlivění po výhře ve Velké Bíteši prožilo havlíčkobrodské "áčko". Velmi kvalitní hosté ze Startu Brno jen dokázali, že jejich prohra z minulého kola byla jen výjimkou, která se jim v divizní soutěži často stávat nebude.

J. Kubát [-] - O. Štědrý [-] , -. Kouya [-] (58. V. Hloušek [-] ) , M. Němec [-] (76. D. Henek [-] ) , K. Pazderka [-] (64. T. Karlík [-] ) , R. Darkeh [-] , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , J. Pabousek [-] , L. Peřina [-] , K. Svoboda [-]