--

--

--

13

Po nepovedeném závěru v Uničově prohrálo béčko Zlína i s Vrchovinou. Ze zápasu přinášíme bohatou fotogalerii od dvou fotografů, za vložení prostřednictvím registrované sekce děkujeme Janu Zahnašovi.

První poločas

První domácí zápas v nové sezoně MSFL odehrálo zlínské béčko v Luhačovicích. Tam přijel celek z Vysočiny, SFK Vrchovina. Zlínští mladíci si v úvodu nepohlídali rohový kop a inkasovali. Po této brance ševci stupňovali tempo a hlavně ve druhém poločase byli lepším týmem. Jenže neproměnili několik vyložených příležitostí a prohráli.

První poločas přinesl poměrně vyrovnanou partii. Utkání se odehrávalo spíše mezi šestnáctkami obou mužstev. Ale i přesto se nějaké příležitosti objevily.

Ve 13. minutě se dokázal prosadit po rohovém kopu Vícha, který tak otevřel skóre utkání, 0:1.
Zlínští měli taky jednu stoprocentní tutovku, ale Váňa nedokázal usměrnit míč do prázdné brány.

Do šaten se tak šlo za nejnižšího možného náskoku Vrchoviny, která vedla nad rezervou Zlína 1:0.

Druhý poločas

Ve druhé půli se již hrálo jen na jednu bránu. Žlutomodří bušili do hostující obrany, ale bohužel bez efektu.

Zlínští nastřelili nejprve břevno a poté nechali dvakrát vyniknout hostujícího brankáře Šmída Tkadlec a Mlýnek, kteří ho nedokázali z beprostřední blízkosti prostřelit.

A tak si béčko Zlína musí na první body počkat. V Uničově zvládli svěřenci Jana Jelínka otočit zápas z 0:1 na 2:1, jenže poté absolutně nezvládli závěr, když v pěti minutách inkasovali třikrát a kvůli nepovedené desetiminutovce prohráli 4:2. Další možnost  na první body v Moravskoslezské fotbalové lize po znovuzavedení béček bude mít Zlín v neděli, kdy dopoledne hraje na hřišti Blanska.

FC TRINITY Zlín B
Jan Jelínek - trenér Zlína B: Zápas se mi hodnotí těžko. Nebyli jsme horším týmem, ale prostě jsme neproměnili tutovky. Hosté vytěžili ze standardky gól a my neproměníme tři, čtyři tisíciprocentní šance, to zamrzí. Body nejsou. Vrchovina měla štěstí a my jsme to tam nedotlačili.

J. Šiška [-] - O. Bačo [-] , J. Pafka [-] (79. P. Gerža [-] ) , J. Kolář [-] , P. Červenka [-] (85. F. Košák [-] ) , V. Gettler [-] (85. L. Kaláb [-] ) , M. Váňa [-] (67. V. Mlýnek [-] ) , P. Slaměna [-] , A. Tkadlec [-] , F. Štěpánek [-] (79. P. Šiška [-] ) , M. Cedidla [-]