24.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

17

Po poločase vedly Vávrovice, Stěbořice po pauze zápas otočily třemi góly.

Vávrovice se ujaly vedení

V sobotním odpoledni změřily síly manšafty ze Stěbořic a Vávrovic. Stěbořicím se podařilo otočit s nedalekými Vávrovicemi až ve druhém poločase třemi přesnými zásahy. V prvním poločase se na trávníku odehrávala vyrovnaná partie s minimem šancí na obou stranách. Za domácí nedošáhl ve slibné pozici na přihrávku Graca. Kubalákovi zneškodnil šanci brankář Banetka. Za hosty pálil nad bránu Pchálek. Ve 27. minutě se dostala do vedení družina trenéra Richlého, když po akci Jakuba Lichovníka se Sedláčkem, si zatáhl míč k rohu vápna Mrusek a střelou k protější tyči nedal gólmanovi Losertovi žádnou šanci – 0:1. Do kabin tak odcházeli s jednobrankovým náskokem Vávrovice.

Stěbořice zápas otočily

Hned ze startu druhého poločasu se dostal po zaváháni hostující obrany a po nahrávce Kramného zcela sám před gólmana Banetku Kubalák a pohodlně zavěsil – 1:1. V následujícím průběhu zápasu zahodily Stěbořice několik velkých šancí. Nejdříve Graca úplně sám nedal. O chvíli později Kubalák nastřelil pouze brankáře Banetku. Graca přehodil brankáře i s brankou. A opět smolař Graca zcela sám nedal branku. Teprvé v 72. minutě po kombinaci mezi Šindelářem a Čaverou vzal na svá bedra tíhu okamžiku Kramný a vystřelil domácím tři body – 2:1. Výhru Stěbořic pak ještě pojistil v poslední minutě po nahrávce Kubaláka pod sebe svým druhým gólem v zápase Kramný – 3:1.

Stěbořice jedou do Služovic. Vávrovice zajíždějí do Březové.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): V první půli to byl víceméně vyrovnaný zápas, ale hostům se podařilo otevřít skóre. My jsme na začátku druhé půle vyrovnali, a po celý druhý poločas jsme byli lepší a vstřelili jsme ještě dva góly.

FK NOVA Vávrovice
Zdeněk Richlý (trenér): Dneska byl nejslabší článek na hřišti jasně rozhodčí. První poločas byl ještě relativně vyrovnaný, kdy se hrálo nahoru dolů, ve druhé už díky výrokům rozhodčího, už naše soustředěnost byla úplně někde jinde.

J. Losert [-] - M. Josefus [-] , A. Kubalák [-] , V. Graca [-] (90. D. Lakomý [-] ) , R. Kokošek [-] , P. Čavera [-] , J. Fiedler [-] (12. V. Kramný [-] ) , M. Fiedler [-] , M. Paleta [-] , J. Šindelář [-] , P. Vavrečka [-]

L. Banetka [-] - J. Lichovník [-] , O. Levák [-] , F. Mrusek [-] (70. J. Chryczyk [-] ) , D. Klein [-] , M. Sedláček [-] , J. Lichovník [-] (70. M. Schoppik [-] ) , J. Morisch [-] , V. Pchálek [-] (81. P. Váleček [-] ) , T. Šenk [-] , J. Schneider [-]

ŽK: 41. R. Kokošek - 12. J. Lichovník .
Hráči zápasu: V. Kramný - L. Banetka .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: KOTÁSEK Petr - BUKOVSKÝ Josef, KRAMNÝ Jaroslav (N).