14

V 18. ligovém kole se na půdu Oráčova přijela podívat Sýkořice. Zápas, který nabídl devět branek dopadl lépe pro Sýkořici. Ta dala domácím sedm kousků a odvezla si tři body.

Pět branek za poločas rozhodlo o zápase

Zápas nezačal dobře pro hosty. Už v 7' minutě po krásné průnikové přihrávce na Bařtipána vedli domácí 1:0. Tato branka jako by úplně změnila dění na hřišti. V 15' minutě po krásné přihrávce Hříbala se prosadil Kovařík - 1:1. Potom smutnou chvíli zažil Vachtl, kdy v 22' minutě si srazil centr do vlastní branky - 1:2. Klid na kopačky hostů vystřelil ve 35' minutě  znovu Kovařík - 1:3. A nakonec se ještě na konci půle prosadil Linc, kdy po rohovém kopu Klíče uklidil hlavou do sítě soupeře - 1:4.

Kovařík dokončil hattrick

V druhém poločase se snažil Oráčov ještě zabojovat, ale v 61' minutě se prosadil znovu Kovařík a zkompletoval hattrick - 1:5. I když Oráčov prohrával o čtyři branky, tak se stále nevzdával. Ale když se v 79' minutě po brejku na 1:6 prosadil Hříbal, šance Oráčova na zisk bodů byl už minimální. Nakonec se povedlo dát Oráčovu alespoň ještě jednu branku. Po dobře rozehraném autovém vhazování se prosadil Sejpka - 2:6. O poslední změnu ve skóre se postaral Linc, který propálil z levého křídla vše co stálo před ním - 2:7.

SK Oráčov
Jakub Svatoň, hráč: Neměli jsme štěstí proměnit šance, na to Hosté proměnily vše co dostali..

Sokol Sýkořice
Petr Kovařík, trenér: Oráčov byl deset minut lepší ale poté jsme se dostali do vedení a už jsme si zápas pohlídali.

Počet diváků: 15. Rozhodčí: TÝČE Jiří - TÝČE Vladimír, JASANSKÝ Petr.