17.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Branov rychlými brankami přehrál Jesenice

15

Branov doma dokázal vyhrát po rychlých dvou brankách, které padli do 12' minuty. Jesenicím se nic nevedlo a bohužel si nakonec neodváží nic.

Dvě rychlé branky rozhodli zápas

Už od začátku bylo vidět kdo si jde jasně pro vítězství. Byli to domácí, kteří už od prvních minut jasně hosty přehrávali. Jejich aktivita se projevila i ve skóre, kdy v 8' minutě po rozehraném rohovém kopu se míč odrazil na vápno, kde stál Krátký a krásnou ránou poslal domácí do vedení 1:0. Velký tlak přinesl i další branku Branova. A to ve 12' minutě se prosadil znovu po rohovém kopu, znovu z vápna Vilím a zvýšil tak na 2:0. Do konce půle se znovu ještě prosadil znovu Krátký, a tak se šlo do šaten za stavu 3:0

Alespoň na jednu branku se Jesenice zmohla

Jesenici se stále nic nedařilo. Ale i tak se jim povedlo snížit, kdy po střele Tatzauera bylo skóre 3:1. Ale Branov si už nechtěl zápas nechat ujít a nedávali vůbec šanci hostům. Další navýšení náskoku Branova přišlo v 78' minutě po střele Zítka-4:1. Poslední změna v tabuli se skóre přišla v 85' minutě. Branov rozehrával přímý kop že kterého se trefil Rasocha a upravil tak na konečných 5:1.

FC Jesenice B
Michal Pacourek, hráč: Zápas pro nás začal celkem hrozivě. Po 12.minutách hry prohrávat o dva góly, vám docela nabourá taktiku,kterou jste si určili. Nicméně v druhém poločas jsme nesložili zbraně a chtěli s výsledkem něco udělat,ale bohužel náš brankář si vybral slabší chvilky, a tak namísto pokusu o vyrovnání jsme inkasovali další dva góly a s tím už jsme nemohli nic dělat.