Krásný obrat ke konci zápasu

21. R. Votroubek , 34. L. Havlíček , 47. R. Votroubek (p.) - 44. K. Pešek (vl.) , 76. P. Hruška , 79. J. Vejvoda , 86. J. Texl
12

V šestnáctém ligovém se spolu utkala Čistá s Roztoky. I když brankář domácích zachytal výborně, tak nakonec Čistá náskok ztratila a nakonec i podlehla Roztokům.

Velký nápor Čisté

Čistá už od začátku měla zápas ve svých rukách. Do karet jim i hrálo, že Roztoky nepřijeli v ideální sestavě. S tlakem Čisté přišla i branka. Ve 21' minutě se prosadil R. Votroubek. 1:0. Čistá dokázala svůj náskok v 34' minutě navýšit, kdy se prosadil Havlíček a zvyšoval tak na 2:0. Nakonec se ale Roztoky prosadily, když se na konci půle si dal vlastní branku Pešek. 2:1.

Velký obrat

Na začátku druhé půle přišla penalta, která se trenérovi hostů vůbec nelíbila. Z té penalty se nemýlil domácí R. Votroubek a zvyšoval tak už na 3:1. Bez branek se hrálo do 76' minuty, když snížil náskok domácích Hruška. 3:2. Další rána pro Čistou přišla o tři minuty později, kdy se prosadil Vejvoda, a tím srovnal na 3:3. Poslední hřebík do rakve zasadili hosté čtyři minuty před koncem, když se prosadil Texl a rozhodl zápas. 3:4!

TJ Čistá
Matěj Koloc, hráč: Roztoky nepřijely v úplně ideální formě. Nám se dařilo celkem s nima hrát fotbal a běhat, dostali jsme se do slibného vedení 3:1, kdy na obou stranách bylo ještě dost nevyužitejch šancí. Bohužel nám došli síly a po hloupejch chybách jsme během posledních 20 minut dostali 3 góly a úplně zbytečně ztratili body

TJ Roztoky
Pavel Hruška, trenér: Nepřijeli jsme v ideální sestavě. Čistá nás už od začátku hodně tlačila a dokázala využívat šance. V druhé půli přišla dost kontroverzní penalta, z které jsem nebyl rád. Za co jsem ale rád, tak to je to, že jsme zápas otočili. Je to pro nás dost vydřená výhra. Hodně bych chtěl pochválit brankáře hostů, který výborně zachytal a podržel domácí

Počet diváků: 50. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - GEBOUSKÝ František (N), JELÍNEK Václav (N).