16.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Tlak nahoru dolů a překvapivý první gól

11

Na půdu soupeře si přijela spravit chuť Kroučová, která poslední domácí zápas prohrála, přesto ale lépe začali domácí, kteří využili tlaku v prvním poločase a díky tomu zvítězili.

Nevídaná chyba brankáře

Oráčov do zápasů vstoupil mnohem lépe. Prvních deset minut Kroučová neviděla branku, ale Oráčov velký nápor nevyužil. Po deseti minutách si hra sedla. Soupeři si byli rovnocennými soupeři. Fanoušci si na první gólovou radost museli počkat do 36' minuty, kdy po centru z 25 metrů si brankář míč že vzduchu sebral, hráči v poli se otočili ke své bráně a najednou se začalo jásat. Brankáři, totiž moc vypadl a Vachtl ho v klidu uklidil do prázdné branky. 1:0. Druhý gól padl po dalších devíti minutách, kdy Oráčov od své branky došel až k vápnu soupeře a Bařtipán dělovkou uklidil míč do branky, a tím zvýšil už na 2:0.

Snaha o vyrovnání

V druhé půli byla lepší Kroučová. Ta měla plno šancí, ale dokázala se trefit pouze jednou. A to v 58' minutě, kdy z levé strany prošel hráč Kroučové do vápna, přihrál Pohlotovi, a ten snížil na 2:1. Zbytek zápasu se odehrával v jednotném scénáři. Hráči Kroučové, i přes velký tlak v závěru další branku nedokázali vsítit a zápas tak nakonec dopadl lépe pro Oráčov.

SK Oráčov
Jakub Svatoň, hráč: Ohlas bych věnoval Radkovi Vachtlovi, co by stoperovi našeho mužstva, dnes výborný výkon, neprůchodná zeď a navíc dal první gól utkání. Jinak zápas poměrně vyrovnaný, střídavý tlak od nás i od soupeře, skvělý výkon podal gólman hostí, který chytil nejméně tři branky.. Co se týče šancí, tak těch nebylo zrovna málo, jak našich, tak hostů.. Řekl bych poměrně aktivní fotbal