25.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

V Lubné se hrálo jen poločas

1. J. Plaček , 12. M. Bok , 18. D. Varyš , 20. D. Varyš , 27. M. Bok , 33. J. Plaček , 43. L. Brabec
19

Nevídané! Že mají Kolešovice problémy, že mají jen tři body a nedaří se, to se ví. Aby to ale vygradovalo v to, že odehrají jen jeden poločas, to tu ještě nebylo. Lídr soutěže od prvních minut na hřišti válel a po první části zápasu vedl o sedm branek. Do druhého poločasu se už nenastoupilo...

Kolešovice šly na hřiště v devíti hráčích s cílem utkání odehrát a pokud možno dostat co nejmenší počet branek. Tento cíl se nedařil už od 1. minuty, kdy skóre zápasu otevřel Plaček. Baník si na hřišti dělal co chtěl a na konci poločasu měl na svém kontě dvě branky právě Plaček, Bok a Varyš. Jeden zásah si připsal i Brabec. Hosté dohrávali dokonce v sedmi lidech, neboť dva během poločasu usedli na lavici kvůli zranění. Skóre mohlo být daleko vyšší. Do druhého poločasu se už nenastoupilo, a tak s nejvyšší pravděpodobností zůstane konečný výsledek takový, jaký byl na konci první půle - 7:0.

TJ Baník Lubná
M. Pokorný [-] - L. Klik [-] , P. Kollár [-] , L. Brabec [-] , P. Suchý [-] - D. Varyš [-] , D. Vopat [-] , M. Bok [-] , P. Volf [-] - J. Plaček [-] , R. Henzély [-] -

Český Lev Kolešovice
J. Hornof [-] - D. Mareš [-] , M. Stiska [-] , D. Polánek [-] , P. Barthel [-] , P. Jankura [-] , J. Ritter [-] , L. Suchánek [-] , O. Cílek [-] , J. Polánek [-] , J. Kovář [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Petr - ŠMÍD Rudolf, KOZÁK Lubomír.