24.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Souboj týmů ze spodního patra tabulky zvládly vítězně Pustověty

15

Další kolo odstartoval souboj celků ze spodních pater tabulky. Pustověty hostily Kolešovice, které mají pouhopouhé tři body. Domácí si dvěma rychlými góly vytvořili lepší výchozí pozici do utkání, vedení nepustili a v závěrečné části ho ještě navýšili.

Dvougólový začátek Sokola

Vstup do zápasu patřil domácímu Sokolu, který od první minuty diktoval tempo hry. Hned ve 4. minutě se také dostal do vedení, hostující defenziva dala až příliš prostoru Petákovi - 1:0. Netrvalo dlouho a vedení bylo navýšeno. Kolešovice zaspaly absolutně začátek a Kameník byl dalším, kdo se zapsal mezi střelce - 2:0. Domácí si vedení hlídali, vytvářeli si i další šance, ale koncovka nebyla přesná nebo zasáhl dobře chytající Hornof, který změnu skóre do konce prvního poločasu nepřipustil.

Góly až v závěru

Pustověty hru kontrolovaly a Kolešovice si toho moc nevytvořily. Branky padaly, ale až v závěru zápasu. V 70. minutě překonal Hornofa domácí útočník O. Hula - 3:0. Dvě minuty před koncem se prosadil tentýž hráč, když si navedl míč do dobré pozice, ze které mířil přesně - 4:0. Pustověty tak hladce zvítězily, navíc se mohly těšit z prvního jarního čistého konta. Kolešovice odjížděly opět s prázdnou.

TJ Sokol Pustověty
Michal Beneš, brankář: Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, což potvrdily dva rychlé góly. Spoustu šancí jsme ještě neproměnili, takže výsledné skóre mohlo být mnohem vyšší. Ve výsledku jsou ale důležité tři body, podtržené prvním jarním čistým kontem.

Český Lev Kolešovice
Jakub Hornof, brankář: Na to, jaké bylo horko, tak to kluci zvládli odehrát dobře. Bojovali, snažili se a nevzdávali to. Šance jsme si bohužel vytvořili pouze ze standardek, soupeř jich měl daleko více. Dostali jsme sice čtyři góly, ale za mě to byl dobrý zápas.

M. Beneš [-] - O. Hula [-] , M. Elmerich [-] , P. Hovorka [-] , M. Kameník [-] , P. Matějovský [-] (63. P. Bučák [-] ) , M. Peták [-] (23. V. Bičovský [-] ) , D. Šnobl [-] (46. J. Sixta [-] ) , J. Knap [-] , J. Hula [-] , M. Karnafel [-] (76. A. Bičovský [-] )

J. Hornof [-] - P. Jankura [-] (37. D. Mareš [-] ) , J. Ritter [-] , P. Němec [-] , T. Luksch [-] , J. Holeček [-] , L. Suchánek [-] , O. Cílek [-] , J. Polánek [-] , J. Herink [-] , J. Kovář [-]

Hráči zápasu: O. Hula , J. Hula - J. Hornof .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: TÝČE Jiří - BENEŠ Petr, TÝČE Vladimír.