19.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Kněževes pálila ostrými! V Senomatech zvítězila rozdílem třídy

15

Jako na houpačce. V minulém kole si fotbalisté Kněževsi připsali vysokou prohru se Hředlemi, nyní ukázali přesný opak. Od zápasu v Senomatech se dala očekávat vyrovnaná partie, ale opak byl pravdou.

Čtyři góly poprvé

Kdo čekal od zápasu domácích Beranů s Kněževsí vyrovnanou partii, tak byl na omylu. Hosty nasměroval k dobré cestě za vítězstvím Malafa, na kterého navázal Holeček a Vrábík. Ve 25. minutě snížil z pokutového kopu Moroz, ale do kabin se ještě jednou trefil Vrábík a poločasový výsledek hovořil za vše - 1:4. Nepříjemností pro domácí bylo také vyloučení Trešla.

Čtyři góly podruhé

Senomaty chtěly se zápasem něco udělat. Se soupeřem držely krok, ale gólu se nedočkaly. Naopak! Uběhla hodina hry a Kněževes domácím zasadila totální K.O. Během pěti minut se hosté trefili třikrát a bylo po zápase. V poslední desetiminutovce přidal poslední řebíček do senomatské rakve střídající Žemlička a kohout od studené sprchy uzavřel až konečný hvizd sudího Šmída - 1:8!