15.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

Táta proti synovi aneb Senomaty versus Mšec

45. J. Zeman , 52. J. Zeman , 75. M. Sailer (vl.)
19

Na rozjezd to schytaly Hředle, nyní zajížděla Mšec do Senomat. Ty v úvodním zápase také bodovaly, ale až po penaltách. Nyní oba celky vzájemně změřily své síly. Pikantní duel to byl především pro trenéra Jiřího Kučeru, proti kterému nastoupil jeho syn Jakub Kučera.

Gól do šatny

Hřiště v Senomatech bylo dobře připravené, a tak domácí spolu s navrátivším se Morozem mohli vlétnout na svého soupeře. Ze začátku zápasu toho nebylo příliš k vidění, na větší šanci se čekalo něco málo než půl hodiny. Ze střední vzdálenosti napřáhl Janoušek a Rác vytáhl míč do břevna a od něj putovala lopta mimo nebezpečí. Už se zdálo, že branka nepadne, ale Senomaty zaváhaly při rozehrávce, což potrestal gólem Zeman - 0:1.

Mšec navýšila vedení

Senomaty sice šly do druhého poločasu s cílem vyrovnat, ale v 52. minutě dostal příliš prostoru ve vápně nepokrytý Zeman a po standardní situaci přidal svůj druhý gól - 0:2. Korigovat stav mohl Moroz, ale při postupu sám na Doubravu zvolil něco mezi střelou a nahrávkou na Komína, který na míč nedosáhl. Čas plynul a domácím se vidina na bodový zisk vzdalovala. Defenitivní naději jim vzal vlastní gól Sailera - 0:3. Krátce poté byl navíc po srážce s protihráčem vyloučen ještě Trešl. Mšec si tak připsala další plný počet bodů.

SK Senomaty
Jiří Kučera, trenér: "První poločas byl vyrovnaný, moc šancí k vidění nebylo. Bohužel jsme dostali gól do šatny, což ovlivnilo další vývoj. Chtěli jsme vyrovnat, ale to se nám nepodařilo. Ve druhé půli byla Mšec důraznější, především při gólech a zaslouženě vyhrála."

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Tomáš Janoušek, obránce: "První půle probíhala poměrně v tempu, vytvořili jsme si pár šancí, ale podařil se nám dát gól až do šatny. Ve druhé půli jsme přidali další dva góly, myslím, že zasloužené. Rád bych vyzdvihl úroveň trávníku, který byl hodně kvalitní. Zápas jsem si užil."