24.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

Libodřice deklasovaly zvedající se Tuchoraz

55. P. Šafář , 59. P. Šafář , 62. J. Pokorný , 89. M. Kubišta - 1. P. Sova , 7. M. Pánek , 12. M. Pánek , 24. P. Sova , 48. P. Sova , 49. P. Sova , 51. R. Šrámek , 70. P. Sova , 76. M. Pánek , 81. V. Dittrich (p.)
16

Libodřice nedaly Tuchorazi žádnou šanci a postupně nastřílely potupnou desítku. V závěru domácí korigovali po zvolnění tempa Libodřic.

... podrobnosti připravujeme ...

FC Tuchoraz B
David Šimůnek, trenér: Mužstvo bohužel nebylo v takové kondici, jak bychom si představovali, dva hráči včetně gólmana byli zranění a další dva hráči měli chřipku. Navíc jsme nastoupili bez zraněného Bédy. Hned od začátku zápasu jsme dělali přesně opak toho, co jsme si říkali. Hráči soupeře měli spoustu prostoru, byli neobsazení, navíc jsme chybně rozehrávali na hranici pokutového území. Z toho všeho pramenily gólové šance, soupeř nám během deseti minut nasázel tři branky a bylo po nás. Do druhé půle jsme bohužel vstoupili obdobně a nechali si dát několik branek. Po změně v obraně jsme se zvedli, soupeři dali tři rychlé góly a to nás nakoplo. Hra se vyrovnala, ale to už byl stav, tuším, 3:7. Je škoda, že jsme nebyli v plné síle, každopádně chci klukům poděkovat za obětavý přístup. Nemuselo nás být ani jedenáct.

FK Libodřice
Pavel Škopek, hráč: Zápas se po celou dobu vyvíjel v náš prospěch. Soupeř nás ohrožoval jen po naší laxnosti a hrubých chybách. Povětšinou po zbytečných ztrátách míče v útočné fázi. Kdybychom nebyli jaloví a nedělali si z toho srandu, zápas musel skončit daleko větším rozdílem. Celý zápas jsme byli prakticky na soupeřově polovině. Jinak tři body samozřejmě bereme a výhru v obou poločasech také.

J. Hrdinka [-] - J. Pokorný [-] - J. Mučka [-] , P. Topol [-] , V. Houžvička [-] (65. D. Sodoma [-] ) , M. Kubišta [-] , D. Jurka [-] (23. M. Sliva [-] ) , T. Bílek [-] , M. Vosecký [-] , P. Šafář [-] , T. Černý [-]

P. Skočdopole [-] - M. Beníšek [-] , M. Pánek [-] , M. Hovorka [-] , V. Dittrich [-] , P. Škopek [-] , T. Němec [-] , A. Baško [-] , J. Košík [-] (35. R. Šrámek [-] ) , P. Sova [-] , L. Pohanka [-]

ŽK: 38. M. Sliva - 19. M. Pánek , 78. T. Němec .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Kratochvíl Vladimír - ŠIMŮNEK David (N), SVOBODA Milan (N).