22.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Dobráč probudil Ondra Štefančík

18

Až do sedmdesáté minuty bezgólový zápas protrhl brankou sváteční střelec Ondřej Štefančík a tři důležité body pro Dobré Pole potvrdil čtyři minuty před koncem Dan Švrčula.

Úroveň odpovídala boji o záchranu

"Úroveň zápasu odpovídala postavení v tabulce, zápas byl o prvním gólu", začal hodnocení hrající trenér Ondřej Štefančík a přidal detaily: "V prvním poločase Brod hrozil ze standardních situací, ve druhém jsme byli jasně lepší. Bohužel jsme většinu situací řešili zbytečně zbrkle, ale nakonec se nám podařilo urvat tři body, díky kterým, si myslím, že jsme zachráněni."

Sokol Dobré Pole
M. Neveselý [-] - O. Štefančík [-] , J. Flieger [-] , D. Švrčula [-] , T. Jícha [-] - F. Krejčí [-] , B. Nneji [-] , L. Jelo [-] (50. T. Kušta [-] ) , J. Žirovnický [-] - S. Batamag [-] (80. M. Vnuk [-] ) , E. Nana [-] -

SK Český Brod C
M. Sahula [-] - M. Mrázek [-] , M. Palma [-] , D. Rozumný [-] , F. Bubník [-] , P. Pazderec [-] , A. Kliment [-] , J. Petříček [-] , M. Kratochvíl [-] , R. Margolius [-] , D. Strejček [-]

Počet diváků: 40. Rozhodčí: KŘIVKA František - ŠŤASTNÝ Petr (N), MORÁVEK Petr (N).