20.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Libodřice kouzla zbavené

16

Kouřimští doma zabrali a i díky hattricku Procházky obrali Libodřice o všechny body. Hosté hráli více než padesát minut jen v deseti po vyloučení Baška.

Snížek měl prsty ve všech brankách

Zápas pro nás začal až ve čtvrté minutě. To už jsme ale prohrávali 1:0, kdy se trefil hlavou po rohovém kopu Snížka Daniel Procházka. Velmi špatně pohlídanou standardku z naší strany proměnil střelec na první tyči, který nám dal do poločasu ještě hattrick.

Než se tomu však stalo, měli jsme šance na vyrovnání. Nejprve Sova mohl dávat po sebe na Pánka, ale situaci vyřešil po svém. Poté přetažený centr si na zadní tyči našel Škopek, hlavičkoval do brány, ale obránce míč vykopl. Sova se pokusil o dorážku, ale balón mu nesedl a skončil v rukavicích brankáře. Ještě o jeden centr z pravé strany se pokusil Škopek, ale Sova o milimetry nedosáhl a další hráči zakončovat nestačili.

Dále pro nás přišla 5-ti minutovka hrůzy. V rozmezí 33. - 36. minuty se dvakrát prosadil Daniel Procházka po našich hrubých chybách v rozehrávce. Nejprve Snížek vyslal Keltnera, který našel před brankou střelce - 2:0. Minutu na to přišla druhá žlutá karta pro Baška a směřoval pod sprchy. Dosti přísné vyloučení stálo Libodřice další gól. Snížek našel Tománka a jeho hlavičku směřující do brány pojistil opět Dan Procházka - 3:0.

Dvě branky až v závěru

Po hrůzném prvním poločase jsme chtěli hru trochu oživit a vyhrát alespoň druhou část. Ani to se nám však nepovedlo. Fotbal prakticky bez šancí s naší mírnou převahou vyvrcholil téměř na konci utkání. V 81. minutě dostal přihrávku Světnička do metrového ofsajdu, přihrál pod sebe na Martina Snížka a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil a bylo 4:0

My jsme dokázali pouze korigovat výsledek a vzít i čisté konto domácímu Havránkovi až v 84. minutě. Sova dal do lajny na Košíka ten servíroval před branku a Milan Pánek zakončil - 4:1.

Nakonec byl ještě vykázán náš trenér Lanc z lavičky a blamáž byla dokončena.

Autor reportáže: Pavel Škopek (LIB)

TJ Kouřim
Martin Snížek, hrající trenér: Vybojovali jsme tři důležité body, podle mě naprosto zaslouženě. V prvním poločase jsme byli efektivní, dařilo se nám proměňovat šance a hosty do nich prakticky vůbec nepouštět. Na konci poločasu byl pak vyloučen hostující stoper. Druhý poločas hosté přidali, každý balón posílali nákopem dopředu a nebylo moc znát, že by měli o jednoho hráče méně. Naše obrana si s tím ale poradila a vyráželi jsme do rychlých brejků. Bohužel jsme ale z pěti stoprocentních šancí proměnili jedinou a hosty pak nechali zkorigovat výsledek.

FK Libodřice
Pavel Škopek, hráč: Takto nevydařený zápas si dlouho nepamatuji. Řekli jsme si spoustu věcí v kabině a hned od první minuty jsme je zásadně neplnili. Obrovský chaos byl podpořen absolutní nekoncentrovaností a soupeř nás přehrál jen naší blbostí. Soupeř měl od nás dostatek prostoru a času na to si vytvářet šance a když si je nedokázal vytvořit, vytvořili jsme jim je sami. Naprosto zkažený víkend musíme hodit za hlavu. Před sebou máme ještě dostatek zápasů a tohle je ta pravá chvíle se posadit zpět na prdel a ukázat, že to byl omyl. Všichni se musíme dostatečně ponaučit z našich obrovských chyb a jít dál.

TJ Kouřim
L. Havránek [-] - J. Holub [-] , M. Tománek [-] - R. Světnička [-] , T. Novák [-] - M. Snížek [-] , J. Keltner [-] - M. Havránek [-] , O. Macháček [-] (87. D. Čihák [-] ) , D. Procházka [-] (83. J. Bělohlávek [-] ) , T. Svoboda [-]

P. Skočdopole [-] - M. Hovorka [-] (46. M. Beníšek [-] ) , F. Šafránek [-] , V. Dittrich [-] , M. Pánek [-] , P. Škopek [-] , T. Němec [-] , A. Baško [-] , J. Košík [-] , P. Sova [-] , L. Pohanka [-] (63. M. Hrstka [-] )

ŽK: 16. M. Tománek , 61. M. Snížek , 75. R. Světnička - 22. A. Baško , 39. P. Sova . ČK: 37. A. Baško .
Hráči zápasu: M. Havránek , D. Procházka , M. Snížek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VESELÝ Zdeněk - DUFEK Tomáš (N), ZELINKA Vladimír (N).