14.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Divoká přestřelka ve Třech Dvorech musela diváky bavit

19

Krakovany se soupeře nebály a do zápasu vstoupily aktivně. Po celé utkání byli hosté v gólovém kontaktu a až do samého závěru sahali alespoň po bodu.

Krakovany se ujaly po pár minutách vedení

Třídvoráci jsou favorité v každém zápase, ale dá se s nimi hrát partie, která může bavit a může se líbit. A konec může být otevřený jako v tomto zápase. Ale pojďme postupně.

Hosté jsou v šanci hned ve druhé minutě zápasu. Chvojka postupoval ze strany na domácího brankáže Černého, ten jeho první střelu vyrazil a druhý pokus skončil na břevně. Druhá příležitost je ale už využitá. Výborně hrající Chvojka dává před bránu na Jana Malinu, který uklízí míč do prázdné brány - 0:1.

Gól domácí ale nesrazila a po pěti minutách je srovnáno. Centr Javorka proletěl celým vápnem a Lukáš Slezák v klidu zakončuje na zadní tyči - 1:1. Hra je nadále otevřená a oba týmy se snaží o ofenzívu. Kombinačně jsou domácí lepší, ale bojovností a rychlostí je předčí hosté. Ve dvaadvacáté minutě jdou domácí do vedení, které už do konce zápasu nepustí. Z trestňáku se přesně trefil Miroslav Müller - 2:1.

Po půlhodině hry se prosadil nejlepší střelec soutěže František Suchánek. Pláchl hostující obraně a překonal Špinku - 3:1. Hosté měli ještě těsně před poločasem šanci ke snížení výsledku, ale Dostál nedokázal ani nadvakrát přelstít Černého.

Osm gólů v druhém poločase

O poločase vystřídal Strejciuse čerstvý Lukáš Jelínek a po pár minutách snížil na rozdíl jediné branky - 3:2. "Byla to pumelenice, která se zastavila o pampelišku hned za brankovou čarou", komentoval branku Jan Špinka.

Domácí reagovali bryskně. Miroslav Müller opět využívá trestný kop - 4:2. "I zeď přes celou bránu mi byla houby platná", posteskl si krakovanský gólman. Utekly pouhé dvě minuty a radují se hosté. Luděk Tlučhoř snížil křižnou střelou na 4:3.

A opět reagují domácí. Na dlouhý nákop nabíhá David Brunclík a lobem překonal vybíhajícího Špinku - 5:3. Góly šly jeden za druhým a na 5:4 snížil po skrumáži peckou do vinglu David Chvojka. Tentýž hráč se raduje později ještě jednou, když z úhlu přidává další branku. Předtím ale Kmoch vymotal tři obránce hostů, míč předložil k nohám Tomáše Javorka a ten placírou dává na 6:4.

Na tabuli svítí stav 6:5, do konce zápasu zbývá osm minut. Hosté touží po bodu, tlačí se dopředu, ale v devadesáté inkasují rozhodující úder po druhém lobu Davida Brunclíka - 7:5.

TJ SK Krakovany
Jan Špinka, brankář: Zápas, který se fanouškům musel líbit. Krásné góly na obou stranách. Vyrovnané utkání až do konce. Dvory měly víc ze hry a kombinačně na ně v okrese nikdo nemá. S běháním už to bylo horší a proto jsme se jim dokázali vyrovnat. Tenhle výsledek bereme jako úspěch. Musím to vzít na sebe, protože se mi ve čtvrtek narodila druhá dcera a od čtvrtka do pátku probíhal blázinec, na kterém se podílel celý tým. Tímto jim chci poděkovat za parádní oslavy. Takže do příštího zápasu s míň promile a zkusíme urvat body v Bečvárech.

TJ Tři Dvory
J. Černý [-] - J. Malý [-] , V. Novák [-] , M. Müller [-] , L. Kmoch [-] , L. Slezák [-] , D. Brunclík [-] , F. Suchánek [-] , T. Javorek [-] , L. Kalivoda [-] , J. Rak [-]

J. Špinka [-] - D. Chvojka [-] , A. Dostál [-] , L. Neruda [-] , P. Strejcius [-] (46. L. Jelínek [-] ) , J. Malina [-] - L. Tlučhoř [-] , Z. Vodvářka [-] , S. Šindelář [-] , M. Kutil [-] - P. Kozel [-]

ŽK: 14. V. Novák , 47. L. Kmoch , 87. J. Rak .
Hráči zápasu: T. Javorek - D. Chvojka .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: TRUMPUS Zbyněk - PLACHÝ David (N), KUBIČEK Luboš (N).