16.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Kostelec překvapivě bere jenom bod

5

Kostelec byl v zápase s Jasennou favoritem, ale svoji roli nezvládl a prohrál po penaltovém rozstřelu.

Domácí po půli vedli

Kostelec ve svém úvodním jarním zápase vyhrál v Újezdu, Jasenná zase vydřela důležité dva body se Slušovicemi. Domácí byli jasným favoritem, vždyť bojují o přední příčky. Ovšem chyběl jim kanonýr Novotný. Hosté oproti minulému zápasu museli udělat hned tři vynucené změny v základní sestavě.

Začátek zápasu začal podle očekávání mírným tlakem Kostelce, jenže bez vážnější šance. I přesto se aktivnější domácí dostali do vedení, když se ve 20.min trefil Drábek-1:0. Po této brance se začala hra vyrovnávat a probíhala především ve středu hřiště.

Hosté dokázali srovnat

Ve druhém poločase domácí asi uspokojeni jednobrankovým vedením přenechali aktivitu na kopačkách Jasenné. Zasloužené vyrovnání přišlo v 58.min po trefě Švehlíka - 1:1. Hosté se i nadále tlačili do útoku a jenom nepřesná koncovka stála za nerozhodným výsledkem po devadesáti minutách.

Hosté berou bonusový bod

Důležitý bod navíc si hosté připsali po penaltovém rozstřelu,když byli neomylní,naopak Kostelecké střelce vychytal výborný brankář Kovář.