15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Malé Hoštice s přehledem vyhrály

6

report...

Favorit z Malých Hoštic dlouho lámal odpor domácích, kteří po celý zápas hrozili hlavně ze standardek. Po čtvrthodině hry hostující Chříbek poslal míč jen do brankové konstrukce. Po půlhodině hry byl sražen v domácím vápně Šafarčík, a sám postižený se z penalty nemýlil – 0:1. V závěru poločasu ještě zahodili své šance hostující Chříbek s Šafarčíkem. V úvodu druhé půle dorazil střílený centr Dominika Klingera do kasy Šafarčík – 0:2. Domácí snížili v 64. minutě Šupákem, který rohový kop zakroutil přímo do sítě – 1:2. Domácím narostla křídla, a hosty začali zlobit. Definitivně je, poslal do kolen deset minut před koncem Kašný, který zužitkoval centr Pospěcha – 1:3. Konečnou podobu výsledku stanovil v 85. minutě Kara, který vypíchl míč domácímu obránci a nedal žádnou šanci domácímu gólmanovi Dardovi – 1:4.