18.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Orlová za tři body

1

hodnocení

Po minulém kole,kdy jsme herně i výsledkově selhali jsem udělal dvě změny v sestavě a několik posunů v rozestavení základní jedenáctky.

Vyplatilo se,zápas jsme zvládli v celku dobře a vyhráli ho 3:1 s týmem Hrabové.

Jediná negativní věc, neudrželi jsme čisté konto  v závěru zápasu.

Vstoupili jsme do utkání koncentrovaní a vytvářeli si brankové příležitosti.Jednu jsme využili po zahraném rohovém kopu.Poločasove skóre 1:0.

V druhém poločase jsme pokračovali v aktivitě a vytěžili z toho poklidné vedení 3:0.

V závěru zápasu jsme soupeře ještě pustili do hry,kdy jsme si nechali dát zbytečnou branku.

Soupeř se už ale na více nezmohl a my mohli slavit druhou jarní výhru.